2 listopada 2022
Nowi Twórcy w New Media Management!
https://app.brandbuddies.pl/uploads/blog_post/photo/463/TW%C3%93RCY0.jpg
#influencer #homeofinfluencer #influencermarketing #newmediamanagement #creators

New Media Management koncentruje się na pozyskiwaniu współprac komercyjnych, zdobywaniu bardziej jakościowych i rozwojowych kampanii. Oferuje opiekę doświadczonych managerów, którzy przeprowadzą twórcę przez cały proces tworzenia kampanii, od pozyskania współpracy do spisania statystyk i wyciągnięcia wniosków. Dodatkowo NMM wspiera Influencerów w tworzeniu umów czy negocjacjach z Klientami. Pomoc w rozwoju profili twórcy, czy tworzenie formatów komercyjnych, zwiększających atrakcyjność biznesową profilu, to dodatkowe korzyści płynące z dołączenia do New Media Management.

Od początku istnienia są z nami: Nicole Węcławiak, Mind of Brunette, Sale.pl, Karoletka, Macioch, Martirenti czy Eliza Trybała. Więcej informacji o tych twórcach znajdziesz w artykule: “New Media Management. Poznaj nową jednostkę BrandBuddies”


Obecnie w New Media Management jest już 16 Influencerów, a każdy z nich tworzy zupełnie inny content. Nasi twórcy lubią kreatywne rozwiązania oraz dynamiczne przejścia. Razem śledzimy trendy w influencer marketingu, aby za każdym razem móc zaskakiwać i cieszyć obserwujących.
 
Współpracują z nami również:
- Amanda Cisowska
- Bart Stochmal
- Ula Grotyńska
- Mateusz Krawczyk
- Kreatywne Macierzyństwo
- Kuba Grochmalski


Poznaj nowych twórców NMM!Aga i Stary
TT: 
@aga_i_stary

IG: @aga_in_milan

Aga to prawdziwy wulkan energii. Największą popularność przyniósł jej content związany z jej włoskim partnerem Smeraldo tytułowym “Starym”. Para tworzy niezwykle humorystyczne, ale przy tym też, bardzo bezpieczne treści. Odbiorcy uwielbiają ich poczucie humoru, optymizm i nastawianie do życia.


Aga i Stary niezwykle dynamicznie rozwija swoje konto na TikToku, to jeden z największych profili współtworzonych na polskim rynku. Do swoich działań podchodzą z dużym zaangażowaniem, ich materiały wyróżniają się również niecodzienną kreatywnością.
Iwan Wasyl
IG: 
@iwanekkk

Iwan Wasyl to twórca, który łączy profesjonalizm wykonania materiałów z kreatywnością i wyjątkowymi kadrami. Podróże to jego druga pasja, którą chętnie dzieli się ze swoimi odbiorcami na Instagramie. Influencer tworzy wysokiej jakości treści lifestylowe ze swoich podróży po całym świecie.

Iwan ma świetne oko do zdjęć, a uchwycone przez niego kadry codziennie przyciągają widzów. Jest bezpiecznym twórcą, który unika treści kontrowersyjnych.

Łukasz Wala

TT: @lukaswala

IG: @lukaswala


Łukasz to najprawdopodobniej jedna z najbardziej pozytywnych osób w sieci! Jego wielką pasją było judo, które trenował zawodowo. Niestety w wypadku samochodowym uszkodził rdzeń kręgowy i obecnie porusza się na wózku inwalidzkim.

Mimo swojej historii, Łukasz każdego dnia wysyła pozytywny vibe odbiorcom. Poprzez Instagrama i Tik Toka pokazuje swoje zmagania z rzeczywistością i absurdy codzienności, które napotykają osoby z niepełnosprawnością. Łukasz tworzy rozrywkowy i humorystyczny content, pełen dynamicznych rozwiązań. 
Kasia Węsierska
TT: 
@kasia_wesierska

IG: @kasia_wesierska


Kasia Węsierska to twórczyni, która kocha swoją pracę i chętnie dzieli się swoim lifestylem z odbiorcami. Na co dzień pracuje w radiu, gdzie prowadzi swój program. Często pokazuje kulisy pracy dziennikarza i radiowca.

Kasia uwielbia spotkania z ludźmi i czerpie z nich inspiracje. Jej pozytywna energia i niesamowity dystans do siebie przyciąga internautów oraz słuchaczy. Rozrywkowy kontent Kasi przypadł do gustu w szczególności odbiorcom Tik Toka, gdzie zgromadziła prawie 400 tys. obserwujących!


Weronika Radoń
TT: 
@weruux
IG: 
@weuux


Weronika “Werux” Radoń to młoda i kreatywna TikTokerka, która słynie z cyklu “nocna nauka z Werux”. W formacie przedstawia kolejne etapy nauki na egzaminy - oczekiwania vs rzeczywistość.

Influencerka tworzy treści rozrywkowe, nawiązujące do tańca i bieżących trendów - zagranicznych oraz polskich. Jest bezpiecznym twórcą, unika treści kontrowersyjnych. Na swoim profilu na TikToku zgromadziła prawie pół miliona widzów, na Instagramie ponad 100 tysięcy.Adrian Matulewicz “Po Prostu Austin”
TT: 
@poprostu_austin


Adrian Matulewicz w internecie znany jako Po Prostu Austin, zdobył serca widzów swoim tańcem! Na Tik Toku tworzy taneczny content do znanych utworów, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Często nagrywa duety taneczne ze znanymi influencerami w różnych, ciekawych miejscach.

Po Prostu Austin to młody twórca, a jego profile są pełne nowatorskich rozwiązań. Jest bezpiecznym twórcą, którego główni odbiorcy to młodzi dorośli w wieku 18 - 24 lata. Świetnie sprawdzi się w lifestylowych kampaniach oraz akcjach związanych z muzyką i event'ami.
Gracjan Pawłowski

IG:@draculora22
TT:
@gracjanpawlowskilive


Gracjan swoją popularność zdobył głównie dzięki działalności na TikToku. Łącznie na swoich profilach zgromadził już ponad 460 tys. fanów!

To młody twórca, który prowadzi lifestylowy, humorystyczny content, przedstawiający codzienne trudności nastolatka. Gracjan lubi uczestniczyć w festiwalach muzycznych, a swoją przyszłość wiąże z mediami społecznościowymi. Świetnie się sprawdzi w lifestylowych kampaniach skierowanych do młodszych odbiorców, w akcjach związanych z muzyką oraz eventami.
Mamo Kocham Cię
TT: 
@mamokochamcie
IG: 
@mamokochamcie


To zwariowana rodzina, która z pewnością rozbawi do łez! Razem tworzą parentingowy, rozrywkowy content, który z dowcipem opowiada o codziennych rodzinnych sytuacjach. Najczęściej tworzą formaty POV, czy krótkie i dynamiczne historie “z życia wzięte”. Nie brakuje u nich humoru z relacji mąż vs. żona, dzięki którym codziennie przyciągają nowych odbiorców.


Aktywne kampanie

Popularne

ZACZNIJZ NAMIDZIAŁAĆ