Newsy/kejsy

Najnowsze:

Spotkaj się z Don Kasjo - Królem Freak Fightów

Spotkaj się z Don Kasjo - Królem Freak Fightów

fansi experience to wyjątkowe doświadczenia z twórcami, w których wziąć może udział każdy. Wystarczy wykupić dostęp i wejść do gry. Na start macie szansę spotkać się z Don Kajso podczas kolejnego Fame!
Uczestnicy projektu Twoje 5 minut - przyszli influ? Mamy ich konta!

Uczestnicy projektu Twoje 5 minut - przyszli influ? Mamy ich konta!

Niedawno Karol “Friz” Wiśniewski wystartował z nowym projektem o nazwie “Twoje 5 minut”, który natychmiast wzbudził ogromne zainteresowanie. Na czym polega ten projekt? Show skierowane jest do osób, które chcą zostać gwiazdami internetowymi. Do projektu zostało zakwalifikowanych trzynastu uczestników, którzy rywalizują ze sobą o nagrodę, czyli wieloletni kontrakt oraz pewne miejsce na kanale GENZIE, gdzie publikowane są trwające blisko godzinę filmiki. Przyszli influencerzy sprawdzają się w różnych zdaniach, np. sesje zdjęciowe czy tworzenie treści do social mediów. Ich poczynania ocenia oczywiście Friz i członkowie jego ekipy, a także goście specjalni, np. Remigiusz “...
 Kim jest  Oliwka Brazil? Co musisz wiedzieć o nowej influencerce?

Kim jest Oliwka Brazil? Co musisz wiedzieć o nowej influencerce?

O Oliwce Brazil zrobiło się głośno, kiedy wspólnie ze Smolastym nagrała utwór “Playboy” i “Oh Daddy”. Po drugim pojawiły się głosy, że jest “polską Cardi B”, a wiele osób zaczęło zastanawiać się, kim jest młoda raperka, która tak szybko wzbudziła kontrowersje. A dlaczego? Chociażby, dlatego że bez żadnego skrępowania w wulgarny sposób nawija o seksie i zarabianiu pieniędzy. Jeśli ktoś myślał, że to tylko w numerze Smolastego na to sobie pozwoliła, to jest w błędzie.
Krzysztof Ibisz wchodzi w produkty cyfrowe! Przenosi swojego psa do wirtualnego świata

Krzysztof Ibisz wchodzi w produkty cyfrowe! Przenosi swojego psa do wirtualnego świata

Krzysztof Ibisz we współpracy z fansi wchodzi do świata produktów cyfrowych. Zdigitalował swojego ukochanego psa Nicponia, którego przygody od teraz można śledzić w formie audiobooka dla dzieci. Czy tak wygląda przyszłość świata influencerów?
Kim jest “Dobra Faza”? Jej życie to nie tylko bajka.

Kim jest “Dobra Faza”? Jej życie to nie tylko bajka.

Ewa Zawada, znana w sieci jako Dobra Faza, ma szansę podbić media społecznościowe. 24-latka ukończyła filologię rosyjską na Uniwersytecie Wrocławskim z wysoką średnią 4,5, jednak spełnia się na innym polu. Prężnie działa na Instagramie i na TikToku i zdaje się, że to właśnie ta aplikacja przyniosła jej znacznie większy rozgłos. Nie bez powodu została TikTokerką 2020 roku. Choć w sieci przekazuje pozytywne treści, to nie ukrywa, że jej życie nie jest kolorowe.
Czy seks jest tematem tabu na Instagramie?

Czy seks jest tematem tabu na Instagramie?

Kasia Koczułap jest psycholożką i edukatorką seksualną, która swoją wiedzą i doświadczeniami dzieli się także w mediach społecznościowych. Na Instagramie prowadzi profil @ kasia_coztymseksem, na którym porusza kwestie uznawane za tematy tabu. Kasia nie zgadza się na to, by seks i edukacja seksualna były tematem tabu, tematem wstydliwym, o którym spora część osób boi lub wstydzi się mówić. Ma odpowiednią wiedzę i chętnie się nią dzieli, pokazując, że nic, co ludzkie, nie jest obce. Od niedawna oferuje też aplikację do edukacji seksualnej.
Wege i wegan profile na Instagramie. Jak jeść zdrowo, pożywnie i kolorowo?

Wege i wegan profile na Instagramie. Jak jeść zdrowo, pożywnie i kolorowo?

Coraz więcej osób rezygnuje z jedzenia mięsa. Z najróżniejszych powodów. Jednym nie podchodzi smak i zapach, inni robią to ze względów etycznych czy też ekologicznych. W związku z tym wiele firm wychodzi naprzeciw i oferuje wiele zamienników mięsa. Ale, z czym je łączyć, co z nimi gotować? Zaobserwujcie poniższe profile na Instagramie, a z łatwością stworzycie najróżniejsze dania.
Streetwearowe miejsca w Warszawie

Streetwearowe miejsca w Warszawie

Jarasz się rapem, hip-hopem i streetwearem? W Warszawie znajdziesz miejscówki, w których bywają ludzie, którzy mają taką samą zajawkę.
Kim jest Gaweł? W Sopocie znają go niemal wszyscy

Kim jest Gaweł? W Sopocie znają go niemal wszyscy

Gaweł Czajka umie w Instagram, nic więc dziwnego, że jego profile w mediach społecznościowych śledzi coraz więcej osób, a pod zdjęciami pojawiają się tysiące polubień. Co zatem tam pokazuje? To, co w sieci cieszy się popularnością – psy, rośliny, jedzenie i piękne wnętrza. Kim jest Gaweł?
Instafriendly spoty. Gdzie robić foty?

Instafriendly spoty. Gdzie robić foty?

Szukacie miejsca na wakacyjny wypad? Albo chociaż na weekendowy wyjazd? Niby tyle opcji, ale właściwie nie wiadomo, dokąd się wybrać. Z pewnością każdy szuka miejsc, w których najzwyczajniej świecie jest ładnie i jest, co robić. Mamy dla Was przegląd instagramowych miejsc, które znajdziecie w Polsce. To fajne spoty pod zdjęcia na profile w mediach społecznościowych.

Tematy:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).