Newsy/kejsy

New Media Management. Poznaj nową jednostkę BrandBuddies

20.06.2022 Autor: MT
Udostępnij:
New Media Management. Poznaj nową jednostkę BrandBuddies
Influencer marketing z roku na rok rośnie w siłę. Współprace z markami, rozwój profili i jednoczesne prowadzenie kampani jest dla wielu twórców wyzwaniem. W odpowiedzi utworzyliśmy New Media Management. To nowa jednostka od BrandBuddies dedykowana twórcom internetowym, która koncentruje się na pozyskiwaniu współprac komercyjnych.

BrandBuddies to czołowa agencja influencer marketingu w Polsce, która działa na rynku od 6 lat. Dzięki realizacji ponad 3000 akcji z influencerami dla ponad 500 marek zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie w branży. W swoim portfolio mamy kilkadziesiąt usług i produktów dla znanych marek oraz twórców w tym platformę, aplikację oraz program lojalnościowy. Mieliśmy okazję realizować kampanie w Polsce i w Europie między innymi w Rumunii, Węgrzech, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Grecji oraz Ukrainie. Należy do nas także platforma e-commerce, która umożliwia twórcom zrealizowanie i sprzedaż swoich produktów, usług czy doświadczeń. Twórcy dzięki temu monetyzują swoją popularność, a odbiorcy cieszą się unikatowymi produktami.

New Media Management to następna ważna część naszej działalności. Nowa jednostka, jest skoncentrowana na wsparciu Influencerów w ich działalności internetowej.

Jakie korzyści oferuje New Media Management dla twórcy?

  • Opiekę doświadczonych managerów.
  • Zdobywanie bardziej jakościowych, rozwojowych kampanii.
  • Prowadzenie przez cały proces kampanii, od pozyskania współpracy do spisania statystyk i wyciągnięcia wniosków.
  • Tworzenie formatów komercyjnych zwiększających atrakcyjność biznesową profilu.
  • Wsparcie w umowach czy negocjacjach z Klientami.


Poznaj naszych twórców!

Sale_pl_
IG: @_sale_pl_


Dziewczyny to prawdziwe łowczynie promocji. Ich największe hobby to szukanie atrakcyjnych zniżek, które pozwalają ich obserwatorom zaoszczędzić naprawdę niemałe kwoty. Dostarczają informacji o aktualnie najlepszych i największych promocjach w sklepach stacjonarnych i w internecie, co pozwala im gromadzić publiczność liczącą na Instagramie niemal 350 tys. osób.


W ramach działań rozwojowych wspólnie z SALE_PL uruchamiamy format LIVE STREAM SHOPPING, czyli zakupy na żywo. Pierwsza transmisja już 30 czerwca!


Nicole Węcławiak
IG: @nicole.weclawiak
TT: @nicole.weclawiak

Nicole to bardzo młoda twórczyni o naprawdę nietypowych zamiłowaniach! Od najmłodszych lat trenuje karate, a jej drugą największą pasją są szachy, dzięki którym zresztą zabłysnęła w internecie! To właśnie content szachowy pozwolił jej na zdobycie dziesiątek tysięcy obserwujących.


Jej lifestylowy content jest bardzo lekki i kreatywny. Mimo młodego wieku bardzo dba o swój wizerunek w internecie i umiejętnie rozwija swoje media społecznościowe. Jej tiktoki są wyświetlane średnio 300 tys. razy!


Marta Rentel

IG: @martirenti

TT: @martirenti

YT: @martirenti


Martirenti to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich influencerek. Uwielbia zdrowy tryb życia i sport. Posiada certyfikat trenera personalnego, dlatego jej obserwatorzy często korzystają z jej porad. Influencerka nie boi się wyzwań, może świadczyć o tym fakt, że w zeszłym roku wzięła udział w 7. i 12. edycji Fame MMA.

Dodatkowo 13 maja 2021 roku Marta wydała swoją piosenkę “Bad girl”, którą wyświetliło już ponad 2,5 mln internautów. W wolnym czasie lubi podejmować się różnych lifestylowych challengów oraz wstawiać na Tik Tok’a swoje wykonania tanecznych trendów.Oliwier Skrudlik

IG: @skrudliq

TT: @skrudliq


Oliwier w mediach społecznościowych działa już od 5 lat. Swoje grono odbiorców zdobył dzięki swojej działalności na TikToku. Jego content opiera się głównie na treściach typowo lifestylowych, uwielbia wykonywać swoje wersje popularnych trendów. Co ciekawe, przez ponad 8 lat trenował akrobatykę sportową. Oliwier uwielbia również inne aktywności sportowe i podróże, a swoją przyszłość wiąże z działalnością w mediach i marketingiem internetowym. 


Twórca ma bardzo oddaną publiczność, które zawsze go wspiera i chętnie korzysta z jego porad i poleceń.


Karolina Pieńczak
IG: @karoletkaa
TT: @karoletkaa

Karolina to młoda twórczyni, która swoim followersom proponuje lifestylowy content, pełen humoru i ciekawych rozwiązań. Czas wolny spędza ze znajomymi, a wyjątkowe chwile uwiecznia na zdjęciach. Karoletka interesuje się zdrowym odżywianiem, urodą oraz zwierzętami. Najwięcej przyjemności sprawia jej czytanie książek i wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne - bieganie, jazda na rolkach czy też jazda na rowerze.

Karolina popularność zdobyła głównie dzięki swojej twórczości na Tik Toku, gdzie zgromadziła już ponad 700 tys. fanów. Jej profil charakteryzuje się świeżością, humorem oraz niekonwencjonalnymi rozwiązaniami.


Eliza Trybała
IG: @elizka_trybala

Eliza to prawdziwa kobieta petarda! Twórczyni kocha modę, świetnie czuje się również podczas wszelkiego rodzaju sesji zdjęciowych. Na przestrzeni ostatnich lat przeszła niesamowitą metamorfozę, co niezwykle imponuje jej 300 tysięcznej widowni.  Fani chętnie słuchają się jej porad i korzystają z polecanych przez nią produktów.

Eliza wraz z fansi.pl wydała grę karcianą dla całej rodziny - “Wakacje”. Uwielbia aktywne i kreatywne spędzanie czasu - w jej życiu nie ma czasu na nudę!Maciej Zdunikowski
IG: @macioch
TT: @macioch
YT: @macioch

Maćka możecie kojarzyć z YouTube czy Tik Tok'a, gdzie przedstawia lifestylowy content połączony z jego pasją do gier komputerowych. Często nagrywa swoje wersje znanych trendów i POV, a jego filmiki potrafią rozbawić do łez. Do wszystkich zadań podchodzi z pełnym profesjonalizmem i zawsze dba o to, aby materiały były jak najlepszej jakości - zarówno od strony technicznej, jak i kreatywnej. 


Poza grami Macioch jest fanem sportu. Gra w piłkę nożną, koszykówkę, jeździ na nartach, uwielbia także chodzenie po górach i treningi na siłowni. Chociaż nigdy nie trenował sportu zawodowo, zawsze robił to z pełnym zaangażowaniem.Magdalena Chabracka

IG: @mindofbrunette
TT: @minofbrunette
YT: @mindofbrunette

Mind of Brunette - Magdalena Chabracka to młoda mama, która zaskakuje naturalnością i proponowanym contentem na swoich profilach. Influencerka pokazuje w mediach społecznościowych codzienne życie młodej mamy. Aktywnie działa na Instagramie, Tik Toku i Youtubie, gdzie porusza ciekawe i często niewygodne tematy dotyczące parentingu.

Niesamowity zmysł estetyczny Magdy, nienachalność i naturalność mówienia do kamery powoduje, że jej widzowie mają do niej ogromne zaufanie i często sięgają po produkty przez nią polecane.


Chcesz dołączyć do grona naszych twórców?

Skontaktuj się z nami KONTAKT

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).