9 lipca 2017
10 facetów na Instagramie, których warto śledzić
https://app.brandbuddies.pl/uploads/blog_post/photo/96/Zrzut_ekranu_2017-07-09_o_21.31.44.png
instagram faceci social media

Kolejność przypadkowa :)


Jan Dratwicki - mister Polski 2016. Chłopak, którego nie da się nie lubić. Wspierał nas w kampaniach dla Saturn Polska czy Marwit.


Ernest Musiał - zdolny aktor młodego pokolenia. Znany też z produkcj “19+” TVN. Wspierał nas w kampanii dla Plusssz Active czy Lenovo Moto.


Witek Chłus - trener personalny, któremu wróżymy duże powodzenie. Obserwujcie go zanim będzie fejmem.


Damian “Deimyn” - fan deski i fajnych butów. Jego pierwsza kampania dla Lay’sów wyszła naprawdę super!

Krystian Ziętkowski - młody mister świętokrzyskiego i naprawdę fajny chłopak. Wspierał nam między innymi w kampanii dla MTV

Matt Szczepański- bloger modowy i naprawdę stylowy facet! Wspierał nas w kampanii dla Kazar.

Filip Zabielski- zdecydowanie fajny koleś, który wspierał nas w kampaniach dla MTV.

Patryk Barglik- trener personalny, który zaraża uśmiechem. Na wakacje wyrusza do Tajlandii skąd będzie dla Was nagrywał. Patryk wspierał nas między innymi w kampanii dla Marwit.

Łukasz Grzybowski- akrobata, junior w zaspach. Jego Instagram to zaangażowanie totalne.

Kolejna "10 wspaniałych" już niebawem. Wcześniej przyjrzymy się jednak profilom dziewczyn! Chcesz trafić do zestawienia? Daj znam znać!

Aktywne kampanie

Popularne

ZACZNIJZ NAMIDZIAŁAĆ

brandbuddies to czołowa grupa dostarczająca

rozwiązania z obszaru influencer marketingu.

Oferta

Kampanie z influencerami

Social media marketing

Content marketing i twórcy UGC

Digital marketing

Kampanie płatne w social media

Produkcja treści i wideo

Agencja influencer marketingu

Platforma dla influencerów

Management dla twórców

logo

Copyright 2026 brandbuddies