31 maja 2023
Największa drama 2023 - zerwanie Daniela Magicala rozpala Tiktoka do czerwoności
https://app.brandbuddies.pl/uploads/blog_post/photo/484/Obszar_kompozycji_1.jpg
#socialmedia #Tiktok #NikolaMagical #DanielMagical #youtube #instagram #influencermarketing #drama #zerwanie

Daniel Magical, Nikola, Goha i ich mieszkanie na Urzędniczej 2

Jeszcze do niedawna wszystko toczyło się swoim znanym rytmem. Daniel Magical, jego matka Goha i Nikola mieszkali razem w niewielkim mieszkaniu na Urzędniczej 2 w Toruniu, skąd codziennie realizowali swoje tiktokowe live'y. Pierwsze doniesienia o domniemanym kryzysie pojawiły się dopiero w zeszłym tygodniu, gdy Nikola oświadczyła Danielowi, że chciałaby jechać do Warszawy na plan teledysku i, aby przy okazji wykonać wymarzony tatuaż. Jej partner długo nie chciał się na to zgodzić, obawiając się (i jak się okazało – słusznie), że Nikola go porzuci. Ostatecznie jednak uległ jej, nakłaniając ją do tiktokowego oświadczenia, w którym musiała obiecać, że wróci jak najszybciej. Nagranie zrealizowane zostało w języku angielskim, aby dotrzeć również do zagranicznych odbiorców, a w jego finalnej części zobaczyć możemy Nikolę, która wsiada do pociągu i odjeżdża do stolicy.Co takiego wydarzyło się w Warszawie?

Oczywiście całą sytuację można było śledzić zarówno na Instagramie, jak i na Tiktoku, gdzie zrozpaczony Daniel Magical publikował posty, w których błagał Nikolę o kontakt. Jak się okazało, dziewczyna spotkała się w stolicy ze swoimi przyjaciółmi – innymi znanymi influencerami i po prostu straciła poczucie czasu. Zamiast kontrolować telefon i na bieżąco odpisywać swojemu chłopakowi, wolała bawić się, iść na plan teledysku, a ostatecznie również i na tatuaż. Niezadowolony Daniel zaczął podejrzewać, że Nikola go zdradza. Nie pomogło to, że obok niej przez cały czas znajdowali się Julia Pelc znana jako cryingjulcia i McKsiąże, którzy stanowczo temu zaprzeczali. Dodatkowo oliwy do ognia dolewali internauci, którzy pisali do Daniela Magicala, iż widzieli Nikolę tańczącą w klubie z innym mężczyzną. Ostatecznie Daniel zerwał z Nikolą, mając nadzieję, że ta będzie o niego walczyć, przeprosi go i szybko wróci. Tak się jednak nie stało.


Przeprowadzka na Złotą 44 w Warszawie

Daniel w przypływie szału zniszczył rzeczy Nikoli, co było dla niej ostatecznym sygnałem, że nie ma do czego wracać. Pomocną dłoń wyciągnęli do niej jednak inni przyjaciele, a mianowicie Amadeusz Ferrari i Adrian Cios. To musiało zdenerwować Magicala jeszcze bardziej, ponieważ już od pewnego czasu miał podejrzenia, że Adrian Cios kontaktuje się z Nikolą, gdy jeszcze byli razem. Wszystko wskazuje na to, że Nikita zamieniła Urzędniczą 2 na Złotą 44 i postanowiła opowiedzieć całą prawdę o swoim związku z Danielem. Wspomniała między innymi o tym, że ta relacja była toksyczna, zniszczyła jej zdrowie i doprowadziła do jeszcze gorszego stanu psychicznego. Nie pominęła nawet delikatnych kwestii, takich jak wpływ Gohy, nadmiar alkoholu, czy niekończące się live'y, podczas których nie mogła nawet skorzystać z łazienki. Jej nowi przyjaciele bardzo przejęli się jej losem i zaoferowali jej pomoc w ramach której zainwestują 100 tysięcy złotych w jej metamorfozę. Jak mogliśmy dowiedzieć się z relacji w social mediach, w planach są między innymi nowe włosy, usta oraz piersi. Jeszcze tego samego dnia Nikola odwiedziła pewien znany salon fryzjerski i przedłużyła włosy oraz odświeżyła ich kolor. W najbliższym czasie planowany jest również wyjazd do Dubaju. Internauci donoszą także, że Nikola widywana jest z Adrianem, podczas gdy spacerują po stolicy, trzymając się za rękę. To nagranie bardzo szybko obiegło całego TikToka. Czy to oznacza, że Nikita znalazła już pocieszenie i w najbliższym czasie będziemy mogli oglądać ją już z tylko ze Złotej 44?

Także Daniel postanowił się odgryźć i aktualnie prowadzi casting na swoją nową wybrankę. Wśród oczekiwań na pewno jest umiejętność zaśpiewania „Majumaj”.

Takiej dramy na polskim TikToku nie było już od dawna. Jesteśmy ciekawi, jak to się dalej potoczy. Jak myślicie, Nikola wróci jeszcze do Magicala, czy to definitywny koniec?

Aktywne kampanie

Popularne

ZACZNIJZ NAMIDZIAŁAĆ