23 maja 2023
Ban na Twitchu - czy Kai Cenat przeniesie się na inną platformę?
https://app.brandbuddies.pl/uploads/blog_post/photo/483/TWITCH.jpg
#twitch #influencer #ban #tiktok #kick #youtube #Kai #Cenat

Kim jest Kai Cenat?

Kai Cenat to dwudziestojednoletni amerykański twórca internetowy, który swoją popularność zyskał dzięki streamom na portalu Twitch. Wychował się w nowojorskiej dzielnicy Bronx, początkowo chciał tworzyć śmieszne treści, które publikował na swoim Facebooku i Instagramie. Swój pierwszy filmik w serwisie YouTube opublikował w 2018 roku. Nagrywał zazwyczaj humorystyczne i challengowe treści.  Dołączył do grupy YouTube AMP (Any Means Possible) po tym, jak został odkryty przez urodzonego w Bronksie YouTubera Fanuma. 

Zaczął streamować na Twitchu w lutym 2021 r. po migracji z YouTube, transmitując treści z gier i reakcje. W październiku 2022 roku został nominowany do 12. Streamy Awards w kategoriach „Streamer Roku” i „Breakout Streamer”, wygrywając tę pierwszą w grudniu. 28 lutego 2023 roku został najczęściej subskrybowanym streamerem Twitcha wszechczasów, osiągając w szczytowym momencie 306 621 subskrybentów. 11 marca 2023 roku Cenat wygrał „Streamer of the Year” podczas 12. Streamer Awards. 15 marca 2023 roku na YouTube pojawił się film dokumentalny podsumowujący jego karierę zatytułowany 30 Days.

Dlaczego Kai Cenat został zbanowany?

Sam twórca nie podał oficjalnego powodu jego zablokowania przez serwis. Fani domyślają się jednak, że chodziło o niebezpieczną sytuację podczas ostatniej transmisji. Dwudziestojednolatek wjechał wtedy motocyklem w komputer, co mogło zostać odebrane przez platformę jako wydarzenie zagrażające zdrowiu. 


Publiczność Cenata z niecierpliwością czeka na jego kolejny ruch. Dużo mówi się o ewentualnym przeniesieniu na konkurencyjną platformę Kick. Opłacalność takiego manewru zależeć jednak będzie od długości bana otrzymanego w seriwsie Twitch. 

Aktywne kampanie

Popularne

ZACZNIJZ NAMIDZIAŁAĆ