11 maja 2023
Życie w Azji - influencerzy, którzy wybrali Daleki Wschód
https://app.brandbuddies.pl/uploads/blog_post/photo/481/Naglowek_Polscy_influencerzy_azja.jpg
#influencer #pyrawkorei #pierogizkimchi #weronikatruszczynska #krzysztofgonciarz #youtube #azja #influencerzyzazji #mediaspolecznosciowe #instagram #tiktok #youtube

Pyra w Korei, jak sam pseudonim wskazuje, to rodowita poznanianka, której marzeniem zawsze był wyjazd do Korei. Swoje marzenie oczywiście spełniła oraz wyszła za mąż za Koreańczyka Tejina, który pomimo braku znajomości języka polskiego rozbawi Was do łez swoim śmiechem i umiejętnościami kulinarnymi. Jeżeli jeszcze nie widzieliście vlogów, w których Tejin robi tradycyjną roladę wołową z kluskami śląskimi czy przypala na czarno polskie pączki, to zazdrościmy, ponieważ wszystko, co najlepsze jeszcze przed Wami. Z kolei Wiola, która prowadzi swój kanał na Youtube o nazwie Pierogi z Kimchi nauczy Was jak zrobić tytułowe prawdziwe koreańskie kimchi oraz pokaże życie codzienne swojej rodziny w Korei. To właśnie z nią poznacie urokliwe knajpki i nietypowe połączenia smakowe takie jak bagietka czosnkowa z lukrem. Duża dawka śmiechu gwarantowana!Wspominając o polskich influencerkach mieszkających w Korei, warto wspomnieć o rodakach, którzy postanowili zamieszkać w sąsiednich krajach. Weronika Truszczyńska odnalazła się w 26 milionowym Szanghaju, a opowiadanie o Chinach stało się jej sposobem na życie. W swoich vlogach, jak i podcaście maopowiedziane, który prowadzi wraz z przyjaciółmi znajdziecie mnóstwo rzetelnej i obiektywnej wiedzy oraz poznacie ciekawostki, które mogą Was zaskoczyć i zszokować. Czy wiedzieliście, że w Chinach trudno znaleźć miejsce, w którym można zapłacić gotówką albo że to właśnie kody QR są tam podstawową metodą płatności? Czy wiecie skąd się wzięła nazwa chińskie podróbki i że w Chinach funkcjonuje social credit system, za który każdy obywatel otrzymuje punkty? 


Japonia natomiast należy do pioniera vlogosfery w Polsce – Krzysztofa Gonciarza, którego życie w Japonii śledziły setki tysięcy widzów. Pomimo, iż czasy jego aktywności minęły, to właśnie on jako pierwszy pokazał, gdzie warto zjeść najlepszy ramen w Tokio oraz przełamał stereotypy związane z Japończykami. Ponadto zabrał w najpiękniejsze miejsca wraz z Kasią z kanału fifty na pół oraz bawił swoimi żartami na swoim drugim kanale Zapytaj Beczkę. 


Jeżeli nie znacie jeszcze tych twórców, to koniecznie odpalajcie Youtube i nadrabiajcie zaległości. Pyra w Korei, Pierogi z Kimchi, Weronika Truszczyńska i Krzysztof Gonciarz zabiorą Was do zupełnie innego, nieznanego świata i przybliżą kulturę azjatycką.

Aktywne kampanie

Popularne

ZACZNIJZ NAMIDZIAŁAĆ