5 kwietnia 2023
Finał Twoje 5 Minut 2: znamy zwycięzców programu. Genzie powiększa swój skład o nowych członków, generując dobre odsłony w serwisie YouTube.
https://app.brandbuddies.pl/uploads/blog_post/photo/473/nowi_czlonkowie_naglowek.jpg
#twoje5minut #genzie #friz #influencer #youtube #instagram #influencermarketing

Finałowy odcinek serii Twoje 5 Minut 2 dostarczył widzom niemałych emocji. Karol Friz Wiśniewski planując drugą edycję kultowego już w przestrzenii internetowej show, postawił na ciekawe zwroty akcji. Mamy nadzieję, że zwróciliście już uwagę na nagłówek artykułu i mnogą formę słowa zwycięzca. Zgadza się! Pomimo wcześniejszych zapewnień to właśnie dwie osoby wygrały tegoroczną edycję konkursu i tym samym otrzymały 100 tys. złotych. 


Ostatni tegoroczny panel, na którym uczestnicy mogli wysłuchiwać cennych uwag jurorów wydawał się być jednym z bardziej stresujących momentów w życiu młodych uczestników. Nic dziwnego, w końcu po stronie oceniających oprócz Karola i Wujka Łukiego zasiedli również Wersow i Przemek Pro. Do finałowej szóstki przeszli Julita Różalska, Pola Sieczko, Maja Firek, Aleksander Kępka, Dominik Kwolczak i Michał Popiołek. W ostatniej fazie odcinka, tuż przed obradami jury zostali poproszeni o umotywowanie dlaczego właśnie oni zasługują na miano zwycięzcy. Najwidoczniej opowieść Julity była wyjątkowo przekonywująca, ponieważ to właśnie ona została zwyciężczynią drugiej edycji Twoje 5 Minut!


Jeżeli na panelu ogłoszone zostało jedynie zwycięstwo Julity, to w jaki sposób możemy mówić o dwóch szczęśliwych wygranych programu? Pamiętacie Oliwiera, którego usunięcie w ósmym odcinku odbiło się niemałym echem w sieci? Kostek zaliczył wielki powrót i to wprost do ekipy Genzie. Okazuje się, że Friz razem z Wujkiem Łukim zauważając poziom tegorocznych uczestników postanowili wyłonić dwie najlepsze osoby. Wybrali jednak dosyć nietypowy sposób na przekazanie tej informacji widzom: wszyscy zostaliśmy sprankowani. Oliwier Kałużny dowiedział się o swojej wygranej tuż po zakończeniu ósmego odcinka, jednak musiał obiecać, że dochowa tajemnicy i do wielkiego finału będzie udawał zasmuconego swoim odpadnięciem z programu. 


Druga edycja Twoje 5 Minut przeszła już do historii, jednak losy wygranych (oraz byłych uczestników) dopiero nabierają tempa. Warto podkreślić, że element zaskoczenia ze strony Friza i Wujka Łukiego nie dotyczył wyłącznie liczby wygranych, lecz także propozycji złożonej pozostałej, finałowej czwórce. Pola Sieczko, Maja Firek, Aleksander Kępka i Michał Popiołek zostali zaproszeni do zamieszkania w domu Genzie, tym samym dostając propozycję wstąpienia w szeregi Ekipy. Popularność młodych influencerów rośnie w zawrotnym tempie - każdy z finalistów przebił już magiczną barierę 100 tys. follow na Instagramie. Póki co największą rzeszę fanów zebrał Oliwier, który może pochwalić się ponad 320 tys. followersów, a tuż za nim plasują się Julita i Pola (ponad 220 tys. follow). 


Jak radzą sobie byli uczestnicy, którym nie udało się wejść w szeregi Ekipy? Najwięcej obserwujących (ponad 50 tys.) póki co udało się zebrać Natalii (@nataliaczerskaa). Pamiętajmy, że to właśnie jej zaoferowano pracę po drugiej stronie kamery - jako część załogi organizującej całą produkcję Genzie.


Całkiem nieźle radzą sobie także siostry Buczek. Zarówno Wiktoria, jak i Karolina prężnie rozwijają swoje instagramowe konta, gdzie śledzi ich ok. 50 tys. osób. Stawiają na regularne publikacje rolek, głównie o tematyce modowej.


O rosnącej popularności możemy mówić także w przypadku Kasi Bujak (@kasiullaabujak). Influencerka pomimo tego, że nie dotarła do finału Twoje 5 Minut 2, na własną rękę prężnie rozwija swoje profile w social mediach. 


Twoje 5 Minut 2 bezsprzecznie można zaliczyć do kolejnego sukcesu Karola Friza Wiśniewskiego. Pomimo wcześniejszych zarzutów, które odnosiły się głównie do miejsca nagrań odcinków (pierwsza część show nagrywana była wyłącznie w hali), program zebrał wysoką oglądalność. Na cały program złożyło się 10 odcinków: pierwsza połowa nagrana została w Polsce, a druga w słonecznej Hiszpanii. Liczba odsłon każdego z odcinków wyniosła ok. 2 mln, przy czym często była bliska, a nawet wyższa niż 3 mln. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że sezon drugi odniósł większy sukces niż pierwsza edycja show. 


Na kanale Genzie, a także kanałach poszczególnych członków projektu pojawiły się już pierwsze filmy z udziałem debiutujących influencerów. Cieszą się one niemałą popularnością, o czym może świadczyć wyniki karty na czasie, która w zasadzie usłana jest filmami twórców z ramienia Friza. Nowy etap twórczości na kanale Genzie zwiastuje także piosenka "Nowy rozdział", w której swój debiut muzyczny zaliczyli finaliści programu: Julita i Olivier. 


Aktywne kampanie

Popularne

ZACZNIJZ NAMIDZIAŁAĆ