Newsy/kejsy

Twoje 5 Minut 2 - uczestnicy drugiej edycji. Mamy ich konta.

30.01.2023 Autor: NS
Udostępnij:
Twoje 5 Minut 2 - uczestnicy drugiej edycji. Mamy ich konta.
Niemal dwa lata temu Karol Friz Wiśniewski wystartował z projektem, który poruszył cały Internet. Wzbudził spore zainteresowanie między innymi ze względu na nagrodę – wieloletni kontrakt z Genzie i Ekipą. W tegorocznej edycji 20 uczestników nie tylko walczy o umowę z popularnymi grupami, ale także o 100 tysięcy złotych. Kim są influencerzy mający szansę na sławę i pieniądze? Mamy konta social media uczestników Twoje 5 minut.

Druga edycja Twoje 5 Minut ruszyła 21 stycznia. Nie obeszło się bez dramy w postaci wycieku screenu, który sugeruje, że zwycięzca (a raczej zwyciężczyni) jest już znana, jednak te plotki są dementowane przez Friza. Przejdźmy jednak do konkretów, co wiemy o uczestnikach Show?


Aleksander Kępka (85k follow) to 19-letnia wzrastająca gwiazda TikToka. Mimo skrajnych emocji, jakie wywołał w jury w 1 odcinku – zobaczymy go w dalszej części programu.


Dominik Kwolczak, ponad 403k follow na TikToku. Póki co pokazał się w jurorom jako doświadczony influencer, który “wie, co robić” – jak powiedziała mu na koniec Julia Żugaj. 


Julita Różalska (12k follow), czyli jedyna osoba, która nie usłyszała od jury na koniec złego słowa. Można powiedzieć, że to obiecująca zawodniczka programu. Z ciekawością śledzimy dalej jej losy w T5M.


Natalia Czerska (8k follow) działa głównie na TikToku. Friz w podsumowaniu uznał, że kompletnie nie zapamiętał młodej influencerki, jednak Julia Żugaj zaprosiła ją za “bycie super człowiekiem” na swój koncert oraz na spędzenie dnia z piosenkarką.  


Oliwier Kałużny (17k follow) działa na Instagramie, TikToku oraz YouTubie. Uratowany przed odpadnięciem z programu przez Kasię Bujak (kasiullaabujak), która oddała mu swój immunitet. 


Kasia Bujak (52k follow) aktywnie prowadzi konto na TikToku oraz na Instagramie. Znalazła się w programie dzięki jurorowi @wujekluki, który poprosił Friza, aby mogła wziąć udział w show. 


Pola “Polka” Sieczko (17k follow) dała się poznać jurorom programu jako narzekająca i nieprzyjemna osoba. Polka obiecała zmienić swoje nastawienie i pokazać się z lepszej strony. Czekamy na to, co pokaże dalej początkująca influencerka. 


Michalina Szustakiewicz (ponad 1k follow) – Julia Żugaj określiła ją jako śmieszną, super osobę z trafnymi komentarzami. Michalina przeszła do następnego odcinka i musi się wykazać, ponieważ oprócz miłych słów usłyszała także krytykę. 


Maja Firek (ponad 5k follow) początkująca influencerka, która już w pierwszym zadaniu T5M została doceniona i przeszła do dalszej części programu.


Łukasz Sałata (22 k follow) prowadzi konto na Instagramie @gigaturbomemy. 


Radek Wiśniewski (22k follow) to ewenement tegorocznej edycji. Dostał się nielegalnie do odcinka, jednak mimo to grupa postanowiła w głosowaniu, że z nimi zostanie, a jurorzy zaakceptowali ich decyzję. 


Julia Iłowiecka (ponad 1k follow) prowadzi profil na Instagramie i TikToku. Friz powiedział o niej, że jest “mało aktywna” oraz przyznał, że się na niej zawiódł. Julia pozostała w programie i obiecała dać z siebie więcej. 


Michał Popiołek (ponad 700 obserwujących) 20-latek, który został oceniony przez Friza, Wujka i Julkę jako osoba, która zupełnie nie zapadła im w pamięci. Co więcej, Friz określił go jako dobrą osobę do pomocy influencerowi, a nie influencera. 


Kacper Górecki (ponad 2k follow) nie usłyszał zbyt pochlebnych słów na koniec odcinka. Jurorzy jednak postanowili dać mu szansę na dalszy udział w programie. Czy pozbędzie się swoich nawyków i spełni oczekiwania jury? Przekonamy się niebawem.


Karolina i Wiktoria Buczek to siostry, które zostały razem przyjęte do programu. Obydwie prowadzą konta na Instagramie oraz posiadają jedno wspólne. Razem mają ponad 8k follow. 


Oliwia Krzemińska na swoim TikToku zgromadziła ponad 300k followersów. Mimo tak licznej audiencji na jej kanałach SM @wujekluki zapowiedział jej, że wraz z jury będą musieli się zastanowić, czy T5M to program dla niej. 


Ulzi Tsogtmandakh (ponad 2k follow) jedna z dwóch osób, które odpadły z programu w 1 odcinku. Według jurorów nie wykazał się ani nie pokazał z dobrej strony. Ocenili, że Ulzi był małomówny. Przyznał @wujekluki, że nie czuł, aby pasował do programu.


Wiktoria Ćwikła (12k follow) – youtuberka, instagramerka i tiktokerka. Mimo sukcesów w Social Mediach nie powiodło jej się w pierwszym odcinku T5M. Wiktorii więcej nie zobaczymy w produkcji. 


Jonatan Louka (ponad 2k follow) model i początkujący influencer. W pierwszym odcinku spotkał się ze sporą krytyką ze strony jurorów jednak zdecydowali oni, że pozostanie on w programie. 

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).