Newsy/kejsy

Podróże za darmo? jestemgajdek opowiada jak to zrobić!

27.01.2023 Autor: AH
Udostępnij:
Podróże za darmo? jestemgajdek opowiada jak to zrobić!
Wynajmowanie hoteli to przeżytek? Ten influencer pokazuje, że są inne sposoby na ciekawe podróżowanie! Zdradzimy Wam jak to robi!

@jestemgajdek [grrrrubyy] postanowił, że w tym roku swoje ferie spędzi inaczej. Chłopak uwielbia ekscytujące wyprawy, stąd pomysł na nietypową wycieczkę po Polsce.

Od zawsze miałem zajawę na przeróżne tripy. W wakacje byłem na różnych festiwalach, wyjazdach itd. Dodatkowo totalnie nie lubię siedzieć w domu, plus tam gdzie zamieszkuję praktycznie nie ma osób, z którymi chciałbym spędzać czas. - przyznaje influencer w rozmowie z BrandBuddies.


Chęć przeżycia przygody skłoniła go do działania. Twórca postanowił podróżować po Polsce i spać… u swoich widzów.


Ogólnie jara mnie spontan, więc wyruszyłem nie mając zapewnionego noclegu w niektórych miastach tak, aby to naprawde była przygoda.
Czy łatwo było mu znaleźć nocleg? Okazuje się, że jego obserwujący są bardzo gościnni! Chętnie też nagrywają z nim TikToki, które można obejrzeć na jego profilu.


Mam tyle zaproszeń do danego miasta, że nie nadążam momentami czytać.Widzowie są zafascynowani jego wyprawą i chcą śledzić jego działania. W ciągu tygodnia przybyło mu ponad 70k obserwujących na TikToku oraz ponad 15k na Instagramie. Jego podróż dobiegła już końca, ale twórca zapewnia, że jego głowa jest pełna pomysłów i jedyną jego obawą jest to… że nie uda mu się wszystkich zrealizować.


Jak dotąd influencer nie współpracował z żadnymi markami, ale jest otwarty na nowe możliwości. Myślicie, że marki będą zainteresowane kampanią z poszukiwaczem przygód?


Tańczę cały czaslecę jak samolot To baila kapitan.

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).