Newsy/kejsy

Co działo się w 2022 i co czeka nas w 2023?

20.12.2022 Autor: AH
Udostępnij:
Co działo się w 2022 i co czeka nas w 2023?
Facebook, Instagram czy YouTube - której z tych platform używacie najczęściej? Oprócz tej wielkiej trójki istnieje również TikTok, który mimo tego, że jest najmłodszą aplikacją z nich wszystkich to przyciągnął uwagę wielu użytkowników i zaznaczył swoją pozycję w świecie social mediów. Jednak rynek cały czas się rozwija i z roku na rok pojawiają się nowe pomysły, które mogą Was zaskoczyć.

Każdy z nas używa social mediów i ma swoich ulubieńców. Mimo tego platformy prześcigają w dostarczaniu rozmaitych rozwiązań, które zainteresują nowych użytkowników. Takim zainteresowaniem może cieszyć się TikTok, który w tym roku osiągnął szczyt swojej popularności.


Sukces TikToka nie był obojętny Instagramowi, który zapożyczył część tiktokowych rozwiązań, czego wynikiem było powstanie np. reelsów. Nasi twórcy wypowiedzieli się na ten temat. Sprawdźcie jaką mają opinie w tej kwestii.Pojedynek tych dwóch platform trwa i pewnie będzie trwał przez kolejne lata, aczkolwiek nie powstrzymuje to TikToka przed dalszym rozwojem. O czym mowa? Tym razem aplikacja może stać się substytutem wyszukiwarki Google. Potwierdzają to czołowi influencerzy z TikToka.Rok 2022 przyniósł popularność także nowej platformie - jest nią BeReal. Jak sama nazwa wskazuje aplikacja ma być odskocznią od tradycyjnych social mediów, które pokazują nasze życie w wyidealizowany sposób. Na tej platformie zdjęcia możemy umieszczać jedynie raz dziennie, kiedy otrzymamy powiadomienie z aplikacji. Mamy na to tylko 2 minuty.Przyszłość social mediów nie jest jednak jasna. Dowodem tego może być metaverse, który pozwoliłby przenieść nasze codzienne życie w świat wirtualnej rzeczywistości. W wideo poniżej znajduje się wypowiedź jednego z naszych twórców w tej sprawie.Jak myślicie, co czeka nas w 2023 roku? Kto wygra bitwę TikToka i Instagrama? Czy wyszukiwarka na TikToku zastąpi Google? Czy BeReal stanie się topową aplikacją? A może za parę lat wszyscy będziemy żyli w metaverse? Dajcie znać w komentarzach!Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).