12 grudnia 2022
Czym jest popularny na TikToku trend "sugar mommy"?
https://app.brandbuddies.pl/uploads/blog_post/photo/468/3.jpg
#tiktok #sugar #mommy #influencer #youtube #instagram #influencermarketing

O ile zwrot sugar daddy i sugar mamy są już dobrze znane, to zdecydowanie częściej mówi się publicznie o pierwszym z nich, a mianowicie o związkach dziewczyn i kobiet z dużo starszymi mężczyznami, którzy nie szczędzą na nie swoich pieniędzy. Analogicznie jest w przypadku sugar mommy, czyli kobiet, które związują się z dużo młodszymi chłopakami i mężczyznami i zapewniają im luksusowe życie. Okazuje się, że taki styl życia stał się na tyle interesujący dla internautów, że na TikToku powstał trend pokazywania życia u boku starszej i zamożnej kobiety.


Młodzi mężczyźni chętnie chwalą się w krótkich nagraniach zakupami w drogich butikach, wizytami w ekskluzywnych restauracjach, egzotycznymi wakacjami, a także autami z wyższej półki. Z takich przyjemności mogą cieszyć się dzięki swoim sponsorkom. Wiele osób myśli, że kobiety oczekują za to kontaktu fizycznego, jednak to nie jest najważniejsze.


Kara, która mieszka w Kalifornii, jest 35-letnią rozwódką, która postanowiła zmienić swoje życie i "spróbować nowych rzeczy", stając się sugar mommy i wynagradzając młodych mężczyzn na ich towarzystwo, przywiązanie i lojalność.

Po rozwodzie zdecydowałam się zostać sugar mommy, ponieważ byłam zmęczona byciem konwencjonalną dziewczyną lub żoną i chciałam spróbować czegoś nowego. Czuję się dużo lepiej, to pomaga budować charakter. To, że młody człowiek troszczy się o ciebie, to najlepsze uczucie, jakie może istnieć. Lubię dbać o osobę, z którą jestem. Wszystkie moje związki opierały się na tym. To po prostu mnie uszczęśliwia. Lubię widzieć innych szczęśliwych, bo wtedy sama jestem szczęśliwa - cytuje ją portal mediotiempo.com.


Kara ma stałego partnera, ale zdarza jej się spotykać także z innymi mężczyznami, z którymi ma jasno określone zasady, które wyznaczyła po tym, jak jej pierwszy związek z młodym mężczyzną ją rozczarował. Ile płaci swoim partnerom?


Od 500 do 1000 dolarów tygodniowo. Daję im również miesięczne premie , które wynoszą od 3000 do 5000 dolarów. To coś, co lubię. Kiedy płacę mojemu sugar baby cotygodniową opłatę, uwielbiam patrzeć, jak ich oczy błyszczą, kiedy widzą pieniądze. To jak najbardziej niesamowite uczucie na świecie - tłumaczy Kara.


35-latka zawsze sprawdza jednak, czy nie jest oszukiwana i czy mężczyźni, z którymi się spotyka, wykorzystują pieniądza na to, o czym jej mówią. Zwykle przeznaczają pieniądze na opłacanie czynszu, czy też kupno drogich samochodów.

Dla jednych jest to sposób na życie, dla innych powód do parodii (takich nie brakuje na TikToku), ale i żartów i krytyki. O ile chłopcy są chwaleni za spotykanie się ze starszymi kobietami, to panie często są posądzane o wykorzystywanie młodych mężczyzn.

Aktywne kampanie

Popularne

ZACZNIJZ NAMIDZIAŁAĆ