Newsy/kejsy

Poznajcie Nikolę Stajszczak - studentkę biznesu, aktorkę, modelkę

06.12.2022 Autor: MT
Udostępnij:
Poznajcie Nikolę Stajszczak - studentkę biznesu, aktorkę, modelkę
Robi karierę w Polsce, ale i w Stanach Zjednoczonych, w których mieszka od kilku lat. Pracuje jako modelka, aktorka i aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Kim jest Nikola Stajszczak, którą wiele osób porównuje do znanych osobistości?

Nikola Stajszczak jako 15-latka wyjechała do Stanów Zjednoczonych i zajęła się nauką. Nastolatka z Bydgoszczy studiuje biznes na uczelni LMU w Los Angeles, a dodatkowo uczęszcza do szkoły aktorskiej Ivanna Chubbuck. Ukończyła również kurs aktorski Playhouse West w Hollywood. To nie wszystko. Nikola spełnia się także w roli modelki, a efekty sesji zdjęciowych, w których brała udział, można oglądać m.in. na jej Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 200 tysięcy użytkowników.

Jej działalność w sieci została doceniona w 2018 r. przez magazyn "Joy". Wówczas nastolatka otrzymała statuetkę JOY Influencera Roku w kategorii Debiut. Z czasem Nikola mogła pochwalić się kolejnymi sukcesami. W 2021 r. zadebiutowała na ekranie. A to dzięki roli w filmie "Jak Pokochałam Gangstera". Gwiazda Instagrama wystąpiła także w klipie do "Wiosny" Pawła Tura. Rok później znów mogła zaprezentować szerszej publiczności swoje umiejętności aktorskie. Dołączyła wtedy do obsady serialu "Pierwsza miłość" i wcieliła się w Meggie.

22-latka miała już okazję przekonać się, że bycie osobą publiczną to nie tylko plusy, ale i minusy. W sieci nie brakowało komentarzy, że rozpoznawalność Nikola zawdzięcza swojemu już byłemu chłopakowi, Marcinowi Dubielowi. Związek jednak nie przetrwał próby czasu. Nikola nie zniknęła jednak z mediów, więc można podejrzewać, że doczekała się grona fanów nie tylko wyłącznie dzięki związkowi z youtuberem. 

Nikola Stajszczak może też przeczytać w sieci pozytywne komentarze na swój temat. Niektórzy określają ją "polską Paris Hilton", a to, dlatego że jej ojciec jest właścicielem kilku hoteli. Ze względu na urodę 22-latki, nie brakuje też porównań do Kai Gerber, modelki i córki Cindy Crawford.

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).