Newsy/kejsy

Kim jest Julia Tychoniewicz? To córka byłej Miss Polonii!

31.10.2022 Autor: MT
Udostępnij:
Kim jest Julia Tychoniewicz? To córka byłej Miss Polonii!
Julia Tychoniewicz podbija media społecznościowe. Na Instagramie śledzi ją ponad 100 tysięcy osób, a na TikToku jest jeszcze lepiej, bo tam obserwuje ją ponad 130 tysięcy osób. A może być o niej jeszcze głośniej i to nie tylko w internecie.

Julia aktywnie udziela się na TikToku, gdzie tak, jak inni publikuje filmiki, które jednak wyróżniają się na tle innych. Influencerka publikuje niezwykle krótkie filmiki, w których mówi nieco o swoim życiu, a mimo to mają one ogromne wyświetlenia i ogląda je nawet kilkaset tysięcy osób. Nie brakuje też filmików, które wpasowują się w panujące w aplikacji trendy. 

Z kolei na Instagramie pojawiają się selfie, zdjęcia z chłopakiem, nieb brakuje też zdjęć profesjonalnych sesji zdjęciowych, bo Julka pracuje jako modelka i ma podpisane kontrakty z kilkoma agencjami modelingowymi. Jak można dowiedzieć się z jej instagramowego profilu, jest także aktorką i absolwentką University of Toronto.Studiowała w Toronto, a mieszka na Bahamach. To tam wiele lat temu przeprowadziła się z Warszawy ze swoją matką, Ewą Tylecką, Miss Polonii 1995. W 2017 roku udzieliły wspólnego wywiadu dla WP Kobieta, w którym zdradziły sporo na temat pasji i planów Julki. Influencerka w wieku 7 lat zaczęła trenować gimnastykę sportową, była nawet w kadrze gimnastycznej Bahamów, ale to nie jedyne jej hobby. Trenowała także piłkę nożną i koszykówkę. Zawsze jednak na pierwszym miejscu stawiała szkołę. Jak zdradziła w wywiadzie, chciałaby pracować jako lekarz albo prawnik.

 

Jak mówiła w wywiadzie jej matka, Julka była wzorową uczennicą, której obowiązkowe zajęcia w szkole nie wystarczały. 


Chodzi jeszcze na dodatkowe zajęcia w szkole z polityki zagranicznej. Dwa razy w roku uczniowie wyjeżdżają na międzynarodowe debaty. Każdemu zostaje przydzielony inny kraj, który będzie reprezentować podczas debaty. Julia reprezentowała Izrael. Musiała poznać dokładnie ustrój i historię tego kraju, żeby przekonać pozostałe dzieciaki, żeby wybrały ją na swojego kandydata. Teraz rząd bahamski wysyła ją do stolicy Nassau na kolejną debatę z młodzieżą z całego świata - mówiła w 2017 roku.


Wygląda na to, że 23-latka, która zachwyca internautów swoim wyglądem i akcentem, ma wiele pomysłów na siebie i dąży do realizacji założonych celów. Kto wie, przy jakiej jeszcze okazji o niej będzie można usłyszeć.


Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).