Newsy/kejsy

Poznajcie Osipowiczkę - influencerkę zakochaną w modzie.

14.09.2022 Autor: MT
Udostępnij:
Poznajcie Osipowiczkę - influencerkę zakochaną w modzie.
Kasia Osipowicz jest dobrze znana fanom mody, bo to właśnie tej tematyce poświęca się w głównej mierze. Wcześniej jednak narywała filmiki z kategorii beauty, a w ostatnim czasie sprawdza się w jeszcze jednej kwestii, a mianowicie aranżacji wnętrz.

Osipowiczka, bo pod takim nickiem Kasia działa w mediach społecznościowych, kocha modę. Żeby się o tym przekonać, wystarczy wejść na jej konto na YouTubie (148 tys. subskrypcji), Instagramie (blisko 62 tys. obserwatorów), czy też TikToku. Co właściwie oferuje widzom i obserwatorom? Kasia głównie nagrywa filmiki z serii "mierzymy", na których jak sama nazwa wskazuje, mierzy ubrania z danego sklepu, haule zakupowe, lookbooki i filmy z kategorii DIY – zrób to sam, czyli porady dotyczące np. przerabiania ubrań, a także odtwarza stylizacje celebrytów, albo te z Pinteresta.

Regularnie Kasia Osipowicz "zabiera" swoich obserwatorów do lumpeksów, które niezwykle kocha. Miejsca z odzieżą używaną nie mają przed nią żadnych tajemnic i influencerka potrafi znaleźć tam prawdziwe perełki. Seria lumpeksowa to niejedyna, która jest chętnie oglądana na jej kanale. 


Kasia często współpracuje też wraz z innymi influencerkami i dzięki temu powstało kilka popularnych serii. Pierwszą z  nich jest wzajemne kupowanie sobie przez influencerki outfitów w ciemno. Każda z dziewczyn jest odpowiedzialna za daną część garderoby, którą zamawia każdej z dziewczyn i w ten sposób każda z nich dostaje całą stylizację. Przez to, że żadna z nich nie wie, co kto zamówił, to efekt końcowy jest często mocno zaskakujący. Obserwatorki Kasi pokochały też filmiki, na których wraz z Ashplumplum i Busią mierzą to samo ubranie, ale na różnych sylwetkach. Na kanale Osipowiczki często pojawiają się też inne filmiki z Ashplumplum, a mianowicie te, na których wyznaczają sobie kwotę, do której wzajemnie kupują sobie ubrania.

Jeszcze kilka lat temu Osipowiczka poświęcała swój czas również na nagrywanie filmików beauty i nawet założyła oddzielny kanał - Osipowiczka Bjuti. Z dystansem i humorem prawdzała na nim triki makijażowe, czy też testowała kosmetyki. Chociaż kanał nadal istnieje, to nie pojawiają się na nim nowe filmiki. 


Od jakiegoś czasu na kanale Kasi można zobaczyć nowości, a są to filmiki z serii remontowej. Influencerka niedawno przeprowadziła się do nowego mieszkania, które przeszło ogromny remont i metamorfozę. Kasia relacjonowała, jak przebiegały prace budowlane i dzieliła się swoimi wskazówkami, a w końcu pokazała też, jak urządziła wnętrze mieszkania.

Kasia miała okazję współpracować z dużymi markami, np. CeraVe, L’Oréal, Kazar, E. Wedel, Tic Tac.


Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).