Newsy/kejsy

Influencerka w oktagonie. Kim jest Mrs.lillyy?

06.09.2022 Autor: MT
Udostępnij:
Influencerka w oktagonie. Kim jest Mrs.lillyy?
Mrs. Lillyy, a właściwie Paulina Stojanowska, to polska influencerka, która działa na Instagramie i YouTubie, ale nie tylko. Szczególnie dużą popularnością cieszy się na TikToku, na którym zgromadziła 3,8 miliona obserwatorów.

Mrs. Lillyy jak większość influencerów dzieli się z obserwatorami treściami lifestylowymi. Na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć z wyjazdów. Nie tylko tych wakacyjnych, ale też z wypadów np. na festiwale, czy też  gale typu freak show fight. W internetowym programie "Lista Plotka" zdradziła, że sama mogłaby zawalczyć podczas takiej walki, a za rywalkę chciałaby mieć Angelikę Muchę, znaną jako Littlemooonster96.

We wspomnianym programie odniosła się także do sytuacji, po której zrobiło się o niej głośno. Niestety 26-latka, została przedstawiona w niezbyt dobrym świetle. Chodziło o jej słowa o jej ówczesnym chłopaku. Podczas jednego z wywiadów Paula zażartowała i powiedziała, że ceni go za to, że wszędzie ją wozi i płaci, a zaraz dodała, że tak naprawdę docenia to, jaką jest osobą. Wywiad jednak został zmontowany na jej niekorzyść.


To było straszne. Obudziłam się rano, a tam milion powiadomień. Okazało się, że dzień wcześniej ktoś zadał mi pytanie "co najbardziej cenie w swoim facecie" i ja wtedy odpowiedziałam w żartach, że doceniam to, że wozi mnie wszędzie i płaci za mnie. Po czym powiedziałam, że to żart. I powiedziałam, że jest naprawdę dobry, kochany. Oni ucięli ten fragment. (...) Najgorsze rzeczy o sobie przeczytałam - wyznała.

Na szczęście Mrs. Lillyy nie była wmieszana w inne internetowe dramy. Na jej koncie znalazły się za to ciekawe współprace.

W 2021 r. podczas gali Fame MMA 12, na której walczyła jej przyjaciółka, Marta “Martirenti” Rentel z Zusje, towarzyszyła koleżance w drodze do oktagonu. Wejście wykonały do piosenki z bajki "Atomówki".


Z kolei w grudniu 2022 roku na oficjalnym kanale Allegro na YouTube odbyła się premiera teledysku do piosenki "Wspólna chwila", którą wykonali Mery Spolsky, Arkadiusz Kłusowski i Julia Wieniawa. W teledysku pojawiła się właśnie Paula, a także Kinga Sawczuk i Oliwia Misztal.


Dodatkowo influencerka miała okazję współpracować z firmą Cacharel, Soraya, czy też Circle K.

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).