Newsy/kejsy

Powrót do szkoły z produktami od Twoich ulubionych Twórców. Co nowego na fansi?

01.09.2022 Autor: MT
Udostępnij:
Powrót do szkoły z produktami od Twoich ulubionych Twórców. Co nowego na fansi?
Powrót do szkoły dla niejednego rodzica może być stresujący. Warto więc zaopatrzyć się w pomoce, które ułatwią zaplanowanie krok po kroku nadchodzącego roku szkolnego. Zobacz jakie produkty od Twoich ulubionych Twórców znajdziesz na fansi.pl.

Nowość na fansi, o której nie można zapomnieć to “SZKOLNIAK – planer dla rodziców” od znanej influencerki Ewy Rybak znanej w social mediach jako @evarybak_ dajbuziaczkaprzytulaska. Został stworzony dla każdego rodzica, który chce dobrze się odnaleźć i zorganizować w rozpoczynającym się właśnie roku szkolnym. Ewa Rybak, mama dwóch uroczych córek: Sary i Poli, postanowiła stworzyć coś, z czego sama może korzystać. Planer składa się z praktycznych plansz, które możesz wydrukować i powiesić na lodówce lub tablicy korkowej, na której organizujesz codzienność swojej rodziny.

Znajdziesz w nim:

  • zasady i prawa ucznia, 

  • spis dni wolnych,

  • plan lekcji i zajęć pozaszkolnych,

  • plansze do wpisywania wizyt u lekarza, 

  • rodzinną listę obowiązków domowych,

  • kartę kontaktów do nauczycieli/korepetytorów,

  • ogólną listę kontaktów,

  • listę zakupów z podziałem na: plastykę, wycieczkę, zajęcia dodatkowe i pomoce szkolne, 

  • plansze do zapisania ważnych dat,

  • plansze do zaplanowania wspólnych, rodzinnych chwil.


Szkolny czas to jednak nie tylko nauka i odrabianie lekcji. Niezwykle ważne jest też spędzanie czasu z rodziną. W tym może pomóc gra “Mafia Długa Noc” od Oli Bowskiej @olabovska i fansi. To rozrywka dla prawdziwych detektywów i miłośników dobrej zabawy. Ola jednak podkreśla, że – nie odpowiadamy za rozpady związków i przyjaźni spowodowanych kłamaniem w trakcie gry!Niezastąpionym asem w rękawie może okazać się produkt autorstwa Angeliki Andrzejewskiej znanej jako @sfera_zycia. “Mini journal – dziennik rozwoju dla dzieci i nastolatków”  Autorka o swoim produkcie mówi: Mini Journal zaszczepia w dzieciach pozytywne nawyki, zwiększa optymizm, uczy koncentracji na zadaniach i buduje emocjonalność od najmłodszych lat. Tylko parę minut skupienia dziennie wystarczy, aby zachęcić dociekliwe umysły do praktykowania wdzięczności, obserwowania swoich emocji i przyglądania się swoim mocnym stron i działaniom. 


Zobacz też inne rozwojowe produkty od Angeliki na fansi! 


Nowy rok szkolny jest niczym sylwester, mamy szanse na wyznaczenie celów i ich realizację. Może warto więc poczynić kroki nie tylko w stronę rozwoju głowy, ale też swojego ciała? Sprawdź koniecznie e-book mistrza wegańskiej kuchni – @ErVegan. Pomysły na “Roślinny lunchbox dla każdego” urozmaicą Twoją kuchnię i pozwolą Ci zaangażować dzieci w gotowanie własnych obiadów do szkoły! Wspólne chwile w kuchni z pociechą? Brzmi ekstra, a smakuje jeszcze lepiej! Wszystkie produkty, które umilą Ci nadchodzący rok szkolny znajdziesz na fansi, wystarczy kliknąć tutaj!

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).