Newsy/kejsy

Martyna "Pysia" Zbirańska - kim jest wschodząca gwiazda tiktoka?

29.08.2022 Autor: MT
Udostępnij:
Martyna "Pysia" Zbirańska - kim jest wschodząca gwiazda tiktoka?
Martyna "Pysia" Zbirańska, jak wiele młodych osób, interesuje się popularnymi aplikacjami. Kto by pomyślał, że dzięki jednej z nich zyska w internecie sporą rozpoznawalność. Martyna jeszcze jako 12-latka zaczęła nagrywać na Musical.ly, które następnie stało się TikTokiem. Nastolatka zgromadziła tam miliony obserwatorów (obecnie śledzi ją tam 1,7 miliona osób). Z kolei na Instagramie obserwuje ją blisko 900 tysięcy użytkowników. Dzięki mediom społecznościowym kontaktują się z nią nie tylko jej rówieśnicy, ale też ich rodzice, którzy proszą ją o porady wychowawcze.


O Martynie Zbirańskiej zrobiło się głośno w mediach już kilka lat temu. Wówczas zaczęła udzielać wywiadów i zdradzać nieco więcej o sobie. W rozmowie z portalem WP Gwiazdy przyznała, że działa w sieci już od dawna i wcześniej wybicie się nie było tak łatwe, jak teraz. Jej się to udało, a ona dostrzega, że stała się popularna. Jak dodała, nigdy nie myślała, że tak potoczy się jej życie i że zostanie influencerką, określaną jako "czołowa polska tiktokerka". Martyna Zbirańska dzięki swoim zasięgom miała okazję współpracować z dużymi markami, takimi jak np. Ingrid Cosmetics, Cheetos, Shopee, Bandi Cosmetics.Zakładając tę aplikację, nie spodziewałam się, że kiedyś będę miała swój sklep, tak liczną publiczność, i że będę zapraszana na eventy, wywiady itd. Gdy moje konto zaczęło być coraz bardziej popularne, byłam przerażona i zagubiona. Mnóstwo obcych dla mnie ludzi zaczęło być ciekawych mojego życia. Ale z pomocą przyszli przyjaciele i rodzina, którzy wsparli mnie w tym co robię. Więc dzisiaj traktuję to jako dobrą zabawę - wyznała w rozmowie z portalem.


W wywiadzie Pysia wspomniała o rodzinie i nie ukrywa, że dużo pomaga jej mama. Doradza, jakie treści ma publikować, a także uczy ją wartości pieniądza.

Martyna wie, że TikTok cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ale bierze pod uwagę, że jej przygodą z tą aplikacją może się skończyć, dlatego ma plany na przyszłość. 18-latka bierze pod uwagę rozpoczęcie studiów związanych z mediami. Na razie jednak korzysta z szans, które dostaje i spełnia się, jako influencerka.


Niebawem jej fani zobaczą ją w nowej roli. Pysia zadebiutuje w formule MMA na gali PRIME 3: Street Fighter! Trzecia edycja PRIME SHOW MMA odbędzie się 1 października.

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).