Newsy/kejsy

Poznajcie Lenę Moonlight. Pokolenie Z przejmuje TikToka?

17.08.2022 Autor: MT
Udostępnij:
Poznajcie Lenę Moonlight. Pokolenie Z przejmuje TikToka?
Lena Moonlight, a tak naprawdę Lena Kociszewska przygodę z internetem rozpoczęła kilka lat temu, kiedy jeszcze była nastolatką. Zainteresowania związane z filmikami, montażem, nagrywaniem, zdjęciami opłaciły się, bo Lena stała się jedną z topowych influencerek pokolenia Z.

Lena Moonlight ma 19 lat, a w sieci zaczęła działać, kiedy skończyła 12 lat. Jest aktywna przede wszystkim na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 700 tysięcy osób oraz na TikToku, gdzie śledzi ją aż 3 miliony użytkowników. Influencerka nagrywa też filmiki na YouTube, gdzie zgromadziła blisko 200 subskrypcji. Lena w sieci relacjonuje swoją codzienność, podejmuje różne wyzwania, sprawdza trendy makijażowe, testuje różne produkty, czy też organizuje Q&A. Na swoim koncie ma współprace z różnymi dużymi markami, np. Bielendą, Modivo, Garnier, Tołpa, czy też Bi-es, z którą stworzyła mgiełki do ciała.

Jak sama przyznawała, początki nie były łatwe, a ona mierzyła się z hejtem, zwłaszcza że pierwsze filmiki nagrywała, będąc jeszcze w szkole podstawowej. Lena jednak nie zraziła się negatywnymi komentarzami i robiła swoje. Regularnie i starannie tworzyła i publikowała treści, a to zostało docenione. Przełom w jej działalności nastąpił w 2016 r., kiedy na  Musical.ly (obecnie TikTok) został wyróżniony jeden z jej filmików, który był widoczny na stronie głównej dla użytkowników z całego świata. Od tego momentu zaczęło przybywać jej obserwatorów. Lena szybko zaczęła zdobywać sympatię internautów, w związku z czym dwa lata temu została nominowana do Kid's Choice Awards w kategorii Ulubiony Polski Influencer.

Niedawno Lena ogłosiła w mediach społecznościowych, że chciałaby też spróbować swoich sił w branży muzycznej, w której już stawia pierwsze kroki. W lipcu wydała swój pierwszy utwór "Stać cię na więcej".


Muzyka i taniec od dziecka były moją pasją, przez jakiś czas tańczyłam w formacji, potem śpiewałam i tańczyłam w Warsztatowej Akademii Musicalowej, a jako dziecko uczyłam się gry na pianinie. Od prawie dwóch lat regularnie, chodzę na lekcje śpiewu. Po prostu postanowiłam zająć się tym, co sprawia mi największą satysfakcję i radość i w czym czuję się spełniona - powiedziała w rozmowie z portalem Vibez.pl.

Chociaż Lena prężnie rozwija się w sieci, to nie zapomina też o edukacji, bo ma pewne plany na przyszłość. Chciałaby działać w branży mody, więc uczy się w technikum na kierunku technik przemysłu mody.

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).