Newsy/kejsy

Nowa miłość Julii Kostery. Kto skradł serce influencerki?

02.08.2022 Autor: MT
Udostępnij:
Nowa miłość Julii Kostery. Kto skradł serce influencerki?
Kilka miesięcy po tym, jak Julia Kostera zakończyła związek z Kacprem Błońskim, znalazła szczęście u boku innego mężczyzny. Influencerka związała się z operatorem jednego z bardziej rozpoznawalnych youtuberów. W końcu potwierdziła domysły internautów i opublikowała zdjęcie z nowym chłopakiem.

O Kacprze Błońskim i Julii Kosterze zrobiło się głośno, kiedy dołączyli do pierwszej edycji Teamu X, projektu założonego przez Stuarta Burtona, znanego w sieci jako Stuu. W 2019 roku Kacper i Julia poinformowali swoich fanów, że są razem i szybko stali się jedną z bardziej lubianych par wśród internetowych twórców. W kwietniu 2022 roku influencerzy poinformowali, że ich związek dobiegł końca. 


Zarówno Julka, jak i Kacper wydali oświadczenia, w których zaznaczyli, że spędzili ze sobą wspaniałe chwile, jednak nie widzą dalszej wspólnej przyszłości. Dodali też, że rozstają się w przyjaznej atmosferze.


Kilka miesięcy po rozstaniu internauci zaczęli snuć przypuszczenia, że Julia Kostera ma nowego partnera. Na Instagramie zaobserwowali, że influencerka bardzo często bywa w tym samym czasie i w tych samych miejscach, co Filip Tarasiuk, operator Marcina Dubiela. W końcu influencerka zaczęła pokazywać go na swoim instagramowym profilu, a w jednym z postów potwierdziła związek. Tego samego dnia dokładnie identyczne wspólne zdjęcia i relacje z wyjazdu na Tomorrowland dodał na swój profil również Filip Tarasiuk. 


Fani Julki pozytywnie zareagowali na nową relację influencerki. W komentarzach nie zabrakło gratulacji i pozytywnych słów pod adresem influencerki.


Niedawno Kacper Błoński, odpowiadając na pytania obserwatorów podczas Q&A, zdradził, że nie ma kontaktu z byłą dziewczyną. Dodał też, że na razie nie chce być w związku.

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).