11 lipca 2022
Młodzi twórcy podbijają internet - poznajcie Nicole Węcławiak i Karolinę Pieńczak
https://app.brandbuddies.pl/uploads/blog_post/photo/446/bb_-_ok%C5%82adka___1-2.png
#influencer #influencermarketing #tiktok #lifestyle


Tak jest w przypadku Nicole Węcławiak.  Młoda influencerka prezentuje lifestylowy content, ale nie tylko. W sieci promuje ambitną rozrywkę, jaką jest gra w szachy zresztą, dzięki którym udało jej się zyskać w internecie spory rozgłos. Szachy nie są jedyną pasją Nicole. Od dziecka trenuje karate, czym też chwali się w sieci i w ten sposób inspiruje i motywuje innych do rozwijania swoich zainteresowań, ale także o zadbanie o swoje zdrowie. Ciężka praca opłaciła się, bo Nicole może pochwalić się brązowym pasem w karate, a ten mają tylko zaawansowani adepci. Na profilach Nicole znajdą coś dla siebie nie tylko pasjonaci sportu, czy szachów. Tworzy lekki, lifestylowy content. Zdecydowanie bardziej aktywna niż na Instagramie jest na TikToku, gdzie obserwuje ją blisko 400 tysięcy osób. Na jej profilu nie brakuje filmików z serii POV, w żartobliwy sposób opowiada o szkole, ale też o relacjach z rodzicami, czyli porusza tematy, które są bliskie wszystkim młodym osobom. Czasem publikuje nagrania z tematyki beauty. Na prośbę obserwatorów pokazywała, w jaki sposób maluje rzęsy i dorabia piegi.


Na uwagę zasługuje także Karolina Pieńczak, która w sieci znana jest jako Karoletka. Ona również stawia na lifestylowy content i podąża za trendami, w które się wpasowuje. Influencerka lubi spędzać czas z bliskimi i nawet z pozoru zwykłych spotkań robi te niezapomniane, które dokumentuje na zdjęciach, których ma całą masę.


Karolina też głównie działa na TikToku i trzeba przyznać, że zgromadziła tam imponującą liczbę obserwatorów. Jest ich ponad 700 tysięcy. Na profilu Karoliny mogą oglądać jej perypetie z chłopakiem, stylizacje influencerki, jej interpretacje modnych w aplikacji trendów i challenge. Karoletka lubi czytać książki, aktywnie spędzać czas, a także interesuje się zdrowym odżywianiem, zwierzętami oraz tematyką beauty. Takich treści też nie brakuje na jej profilu.

Aktywne kampanie

Popularne

ZACZNIJZ NAMIDZIAŁAĆ