Newsy/kejsy

Mind of brunette – kim jest słynna brunetka z Internetu?

05.07.2022 Autor: MT
Udostępnij:
Mind of brunette – kim jest słynna brunetka z Internetu?
Chociaż dziś Magdalena Chabracka sama prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych, to kiedy zaczynała przygodę z działalnością internetową, działała w duecie. Mind of Brunette to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych parentingowych Influencerek, która swoim contentem przyciąga nie tylko młode mamy. Magda początkowo dzieliła się z obserwatorami swoim codziennym życiem z psem Cywilem, jednak gdy na świecie pojawił się jej syn Nikodem - jej świat obrócił się o 180 stopni.

Od kilku lat sama prowadzi kanał we wspomnianym serwisie, także aktywnie działa na Instagramie i TikToku, gdzie zgromadziła łącznie prawie 700 tysięcy obserwujących. Magdalena Chabracka (@mindofbrunette) to influencerka, która pokazuje na swoich profilach codzienne życie młodej mamy. Magda prowadzi lifestylowy content i relacjonuje swoją codzienność - chwali się stylizacjami, pokazuje swoje liczne wyjazdy, a także porusza często kwestie tabu. W jednym z filmów opowiedziała o endometriozie, z którą zmaga się nie tylko ona, ale i wiele innych kobiet. Przez tę chorobę kobiety mogą mieć m.in. problem z zajściem w ciążę.


Magdzie się to udało, a odkąd pochwaliła się radosną nowiną, content na jej profilach nieco się zmienił. Influencerka zaczęła publikować bardzo dużo treści parentingowych. Relacjonowała przebieg swojej ciąży, a także przygotowania do porodu - zdradziła w sieci płeć dziecka, pokazała, jak urządziła pokój dla malucha, a także, jak wyglądała jej wyprawka do szpitala. 


Odkąd urodziła syna jej daily vlogi skupiają się głównie na tematach związanych z macierzyństwem. Magda opowiedziała o porodzie, pokazała, jak zmieniło się jej ciało po ciąży, a także relacjonuje nową rzeczywistość z dzieckiem u boku. Opowiedziała np. o pierwszym wyjeździe z niemowlakiem. Influencerka wspiera kobiety w ciąży i matki, a także bierze udział w kampaniach reklamujących różne przydatne gadżety dla dzieci i ich matek, które sprawdza i otwarcie ocenia, nie ukrywając niczego przed swoimi followersami.

Sporo uwagi w swoich mediach społecznościowych poświęca także swojemu pupilowi i opisuje historie związane z czworonogiem. Jest nawet jedną z ambasadorek marki, której produkty dedykowane są zwierzakom, a mianowicie, Psi bufet.


Magda miała też okazję współpracować z Nice To Fit You, Instax Poland, Poster Store, Emolium, Oceanic czy Biała Perła.


Od czerwca 2022 Magda jest w ekipie New Media Management od BrandBuddies. New Media Management to jednostka skoncentrowana na wsparciu Influencerów w ich działalności internetowej.

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).