Newsy/kejsy

"ABC szafy kapsułowej – plan metamorfozy Twojej garderoby" - Jola Czaja zdradza swoje największe modowe sekrety i protipy dotyczące szafy kapsułowej

27.06.2022 Autor: MT
Udostępnij:
"ABC szafy kapsułowej – plan metamorfozy Twojej garderoby" - Jola Czaja zdradza swoje największe modowe sekrety i protipy dotyczące szafy kapsułowej
Po latach pracy w branży modowej, stylistka Jola Czaja postanowiła stworzyć e–booka z myślą o wszystkich tych, którzy ubierając się do wyjścia mają bardzo popularny problem: “Nie mam się w co ubrać!”.


27 czerwca na fansi.pl, platformie czołowej agencji influencer marketingu BrandBuddies, ukazał się e-book jednej z popularniejszych polskich stylistek - Joli znanej jako Czaja Wyczaja. W  "ABC szafy kapsułowej – plan metamorfozy Twojej garderoby", do którego dołączono plansze do wydruku ułatwiające przemianę, autorka pisze:


“Wielokrotnie dobierałam sukienki na śluby i przyjęcia, przygotowywałam moje klientki do zmiany pracy, zmieniłam szafy, bo ktoś z nich wyrastał - znacie to określenie? Wyrastania ze swojej szafy? Nie chodzi tu o rozmiar (choć oczywiście może) - często zmieniamy swoje szafy, bo zmieniamy swój styl życia, pracę, status społeczny. Wtedy nasza szafa też powinna się zmienić. Dlatego napisałam tego e-booka - by przekazać Wam swoje doświadczenie i pomóc w Waszych przemianach.”


Jola Czaja Wyczaja to popularna polska stylistka znana z unikalnego podejścia do mody i trendów, czego efekty można obserwować w licznych współpracach influencerki. Ubierała między innymi takie gwiazdy jak Anna Mucha, Karolina Pisarek, Natalia Siwiec, Magda Pieczonka i wiele innych. Jej talent i smak docenia cały świat show biznesu stąd jej stylizacje można zobaczyć na łamach pisma Viva, z którym związana jest od niemal 20 lat. 

“Od zawsze wiedziałam, że ubrania, stylizowanie ludzi to moja pasja. Spędziłam miliony godzin w sklepach poznając kolekcje, wyszukując smaczki, śledząc trendy. Uwielbiam obserwować ulice, przyglądać się zmianom jakie zachodzą w estetyce i sposobie ubierania się kolejnych pokoleń. Też możesz to robić i z tego czerpać. Moda to zabawa” - pisze stylistka.

W swoim e-booku przekazuje wiedzę, zdobytą dzięki wieloletniemu doświadczeniu i proponuje praktyczne ćwiczenia na specjalnie stworzonych planszach do wydruku, które pomogą w akceptacji własnego ciała, porządkach w szafie, szukaniu stylu i planowaniu outfitów. Dzięki nim można dowiedzieć się m.in jak prawidłowo określić swój rozmiar, z jakich elementów warto budować garderobę i jakie są mity i hity związane z szafą kapsułową. Jola Czaja w swoim e-booku pisze:


“Będę Twoim wirtualnym przewodnikiem, wytłumaczę Ci wszystko i dam narzędzia, dzięki którym skomponujesz własną szafę, która uwolni Cię od stresu i modowej presji. Pokażę Ci, że swoją szafę możesz tworzyć pod siebie, a trendy traktować jak wskazówkę i zabawę”.


Ten e-book to pozycja, dzięki której każda czytelniczka rozwinie swoją modową wyobraźnię, określi jakich elementów brakuje w jej szafie i znajdzie styl, który będzie w pełni ją odzwierciedlał.


E-book “ABC szafy kapsułowej – plan metamorfozy Twojej garderoby” do kupienia na fansi.pl od 27 czerwca.

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).