Newsy/kejsy

Narzędzia sukcesu na Instagramie - e-book “Jak używać hashtagów, żeby… działały” i plansze do planowania publikacji Marii Bernolak

02.06.2022 Autor: MT
Udostępnij:
Narzędzia sukcesu na Instagramie - e-book “Jak używać hashtagów, żeby… działały” i plansze do planowania publikacji Marii Bernolak
Jeżeli chcesz poznać skuteczne metody profesjonalizacji konta na Instagramie, ten artykuł jest dla Ciebie. W końcu rosnący trend zarabiania na Instagramie czy to prowadząc konta marek i firm czy swoje własne kusi do rozpoczęcia działań. Dzięki odpowiednim narzędziom możesz nauczyć się skutecznego używania hashtagów co tak naprawdę jest jednym z kluczy do sukcesu. Poznaj tajniki Instagrama z produktami od Marii Bernolak.

Maria Bernolak @kreatywniejszy jest specjalistką ds. social mediów, która dzięki swojemu doświadczeniu, poznała tajemnice skutecznego używania hashtagów na Instagramie. Jej e-book “Jak używać hashtagów, żeby… działały + paczka hashtagów na cały rok” pomoże Ci usystematyzować wiedzę na temat skutecznego używania hashtagów i stworzyć ich paczkę, do której możesz sięgnąć w każdej chwili. 


W swoim e-booku przekazuję wiedzę zbieraną przez lata pracy jako specjalista ds. mediów społecznościowych. Swój profil @kreatywniejszy budowałam całkowicie organicznie, chcąc udowodnić, że bez reklam można w miarę szybko zyskać zaangażowanych obserwatorów. W moim e-booku znajdziesz screeny, na których przykładzie objaśniam wszelkie tajniki w jasny i przystępny sposób. Naucz się jak skutecznie oznaczać posty na swoich social mediach, rozwiń swoje konto, rozwiń swój biznes! – pisze Maria Bernolak


Dzięki Marii poznasz zasady korzystania z hashtagów nie tylko w teorii, ale także w praktyce, dzięki wielu przykładom, które znajdziesz w ebooku. Znajdziesz w nim też odpowiedź na odwieczne pytanie – czy lepiej dawać hashtagi w opisie, czy pod postem? 


Chcesz dowiedzieć się jak korzystać z hashtagów na Instagramie? Skorzystaj z wiedzy Marysi, która od kilku lat prowadzi kanały znanych marek w social mediach, a teraz przekazuje je innym, kupując jej produkty na fansi.pl.


E-book o hashtagach to nie jedyny produkt Marysi, który znajdziesz na fansi.pl. Po ogromnym sukcesie swojego pierwszego e-booka Twórczyni postanowiła stworzyć plansze do planowania postów i monitorowania wyników na Instagramie do samodzielnego wydruku, które pomogą Ci utrzymać regularność. Dzięki planszom wymyślisz pomysły na posty, rolki czy relacje, samodzielnie stworzysz plan treści na cały miesiąc, a także nauczysz się monitorować postępy swoich działań.


To, co jest dla mnie najważniejsze w przekazywaniu wiedzy, to konkretne wskazówki, które sprawdziłam zarówno na moich kontach, jak i na profilach marek, których konta prowadziłam i prowadzę – pisze Maria.


Obydwa produkty pomogą Ci wejść do świata Instagrama niczym prawdziwy Social Media Ninja. Kupione razem dadzą Ci kompletną wiedzę, której konsekwentne używanie zaowocuje zwiększającą się liczbą followersów na Instagramie. Kup na fansi.pl “Plansze do planowania postów na Instagramie” i e-book “Jak używać hashtagów, żeby… działały + paczka hashtagów na cały rok” i zacznij swoją przygodę już dziś. 

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).