Newsy/kejsy

Natsu world ruszył. O co chodzi w projekcie influencerki znanej z Team X?

31.05.2022 Autor: MT
Udostępnij:
Natsu world ruszył. O co chodzi w projekcie influencerki znanej z Team X?
Kim jest Natsu? O Natsu, a właściwie Natalii Karczmarczyk, zrobiło się głośno w sieci, kiedy wzięła udział w drugiej odsłonie projektu Team X. Cała grupa rozpadła się i każdy z uczestników poszedł w nową stronę. Natsu już od jakiegoś czasu zapowiadała, że pracuje nad czymś autorskim. Co wiadomo o Natsu World?


Natsu nie wzięła się przypadkiem w mediach. Już od dawna próbowała w nich zaistnieć. Po skończeniu liceum i klasy o  profilu biologiczno-chemicznym, poszła na farmację, ale wzięła urlop dziekański i zdecydowała się spróbować swoich sił w aktorstwie. W 2017 roku zaczęła występować w serialu paradokumentalnym “Szkoła”, w którym wcielała się w jedną z uczennic, Ewę Karasiewicz. Rok później założyła kanał w serwisie YouTube, na którym dokumentowała swoją codzienność. Dopiero kiedy dołączyła do Teamu X, było jej jeszcze więcej w internecie. Zarówno, na kanale grupy, jak i na swoich profilach na Instagramie, czy TikToku, gdzie szybko gromadziła masę obserwatorów. Obecnie na Instagramie śledzi ją 1,6 miliona osób, a na TikToku 2,4 miliona użytkowników.


Nic dziwnego, że duże firmy chętnie nawiązują współpracę z influencerką. Natalia miała okazję współpracować z marką Rimmel, Coca Cola, Ingrid, a niedawno w kolaboracji z Yummers wypuściła płatki śniadaniowe sygnowane swoim nazwiskiem.Natsu na High League


Natalia Karczmarczyk, jak wielu influencerów, miała okazję zawalczyć na gali High League, organizowanej przez Malika Montanę. W sierpniu 2021 roku zmierzyła się z Lexy Chaplin. Decyzją sędziów, to właśnie Natsu wygrała walkę. 

Afera z Natsu


Rozpoznawalność to jednak nie tylko plusy, ale i minusy, o czym przekonała się Natsu. Na początku maja 2021 roku ktoś próbował jej zaszkodzić. Wówczas do sieci trafiły kilkuminutowe nagrania z erotycznymi kadrami z sekskamerek, na których jest Natsu. Na influencerkę wylała się fala hejtu, ale też część osób stanęła w jej obronie, a na Instagramie powstał nawet tag #muremzanatsu. Głos zabrała także sama zainteresowana. Natsu potwierdziła autentyczność nagrań i dodała, że pracowała na kamerkach kilka lat temu i jest to etap w jej życiu, o którym wolałaby nie mówić.


Natsu odeszła z Teamu X


Zanim jeszcze oficjalnie zakończył się Team X 2, kilka osób, w tym Natalia, poinformowało, że odchodzi z ekipy. Natsu w październiku ubiegłego roku w filmiku na swoim kanale, wyznała, że od stycznia nie będzie członkiem Teamu X. Wówczas dodała, że chce się skupić na własnym projekcie oraz rozwijaniu marki Natsu World.Natsu World ruszył


Zapowiadany przez Natalię Karczmarczyk projekt w końcu ruszył. Stało się to 30 maja, a trzy dni przed premierą na YouTubie Natsu pojawił się trailer zapowiadający Natsu World. W oficjalnym dniu premiery influencerka opublikowała krótki film fabularny, w którym przedstawiła uczestników swojego projektu. W jego skład wchodzą: 

Dom, w którym zamieszkali uczestnicy Natsu World, będzie można zobaczyć dugim filmie, który zostanie opublikowany 31 maja, a 3 czerwca ukaże się pierwszy singiel Natsu World - "Neternal".

Kim są uczestnicy Natsu World?


  • Natsu - @natalia.karczmarczyk

  • Paulina Hornik - @paulina.hornik

  • Nicole.Kimberlyy - @nicole.kimberlyy

  • Alicja Malec - @madleim

  • Pietras - @pietras_77

  • Olka Psycholka - @psycholka

  • Sebastian Wisniewski - @wisniaswir

  • Nikola Nowak - @mlodanikola

  • Oskar Dąbrowski, Boski Oski - @boski_oskii

  • Dominik Henne - @dominikkhenneKampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).