Newsy/kejsy

Żona, mama, influencenka. Jak zmieniło się życie Elizy Trybały?

13.05.2022 Autor: MT
Udostępnij:
Żona, mama, influencenka. Jak zmieniło się życie Elizy Trybały?
Elizka Trybała, chociaż dzisiaj jest jedną z bardziej popularnych influencerek, to swoją drogę do sławy rozpoczęła nie w sieci, a w telewizji. Wzięła udział w jednym z programów telewizyjnych, w którym zdobyła nie tylko popularność, ale też miłość. Co jeszcze o niej wiadomo?

Eliza Trybała dała się poznać szerokiej publiczności w 2013 roku. dzięki pierwszej edycji reality show "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy". Wówczas miała na nazwisko Wesołowska, jednak w trakcie programu poznała Pawła "Trybsona" Trybałę, za którego wyszła później za mąż. Początkowo nic nie wskazywało na to, że Eliza i Trybson zbliżą się do siebie, a jednak program opuścili już jako para. W kolejnych edycjach pojawiali się już jako goście. Razem stworzyli spin-off "Oglądaj z Trybsonami".


Po wyjściu z pierwszej edycji programu "Warsaw Shore" Elizka i Trybson ogłosili, że spodziewają się narodzin pierwszego dziecka. W 2014 roku urodziła się Victoria, a dwa lata później przyszła na świat druga córka pary - Kornelia. Rok 2017 również był wyjątkowy dla Elizy i Pawła. 2 maja, w dniu 24. urodzin Elizki, wzięli ślub, o czym poinformowali w mediach społecznościowych.Eliza, jak wiele osób znanych z telewizyjnych show, po udziale w programie przeniosła się do internetu, gdzie szybko zdobyła masę obserwatorów. Obecnie profil 29-letki na Instagramie śledzi ponad 300 tys. osób. Influencerka pokazuje tam swoje codzienne życie, pokazuje efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych, a także reklamuje produkty firm, z którymi ma nawiązane współprace. Czas Elizki pochłania nie tylko rodzina. Influencerka kilka lat temu założyła własną markę odzieżową dla mam i córek, której nazwa powstała od jej imienia oraz imion jej córek - Elvikor. Elizka dała się poznać, jako rodzinna osoba. Dla nie tylko o swoich bliskich, ale też zachęca do tego innych. Razem ze sklepem fansi.pl stworzyła grę karcianą, która przeznaczona jest dla rodzin. Skąd pomysł na wypuszczenie gry? Influencerka i jej bliscy lubią w ten sposób spędzać czas i podczas jednego ze wspólnych wieczorów Eliza i jej córki wpadły na pomysł stworzenia własnej gry. Tak oto powstały "Wakacje". Gra jest tak przemyślana, że będzie odpowiednia dla członków rodziny niemal w każdym wieku i jest na tyle mała, że można ją wszędzie ze sobą zabrać. 


Na czym polega zabawa? Zadaniem graczy jest zebranie jak największej liczby zabawek plażowych. Aby je zdobyć, trzeba odkryć, w której pasiastej torbie znajduje się dana zabawka. Nie będzie to jednak łatwe, ponieważ wszystkie torby wyglądają tak samo i przemieszczają się po plaży - można przeczytać w opisie gry dostępnej na fansi.pl

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).