Newsy/kejsy

Wiemy kim jest nauczycielka Bożenka!

05.05.2022 Autor: MT
Udostępnij:
Wiemy kim jest nauczycielka Bożenka!
Nawet jeśli nie znacie go jako Kacpra Zembrzuckiego, to pewnie kojarzycie go jako "nauczycielkę Bożenkę". To właśnie z dystansem i poczuciem humoru odkrywa dobrze znane wszystkim uczniom zachowania nauczycieli. Chociaż bawi swoich widzów, którzy doceniają w nim aktorski potencjał, to nie zamierza iść do szkoły teatralnej. Ma na siebie zupełnie inny plan i widzi siebie w innym miejscu.


Kacper Zembrzucki jest studentem biotechnologii. Tiktoker jest jedną z tych osób, które miały okazję przekonać się, jak to jest studiować zdalnie. Nie ukrywa, że nie jest to dla niego wygodne rozwiązanie, bo traci wiele studenckich chwil, a także praktycznych zajęć na uczelni, które są dla niego niezwykle ważne, bo chce się jak najlepiej przygotować do pracy w laboratorium. Skąd zatem wziął się pomysł na stworzenie konta na TikToku? Stało się to w czasie pandemii, kiedy wiele osób szukało rozrywki bez wychodzenia z domu. Kacper zamiast oglądać filmiki, zaczął je nagrywać.


https://www.tiktok.com/@zetkacper/video/7052388394474736902


W rozmowie z WP Kobieta tiktoker wyznał, że choć wiele osób może być zaskoczonych, to przy tworzeniu filmów nie kierował się zachowaniem konkretnego nauczyciela. Pomysły na kolejne nagrania wpadały mu do głowy bardzo szybko, a ciepłe przyjęcie ze strony internautów tylko motywowało go do dalszej pracy. Jak przyznał Kacper, czasem inspiruje się pomysłami, które podsyłają mu obserwatorzy i znajomi.


Kwestią, która również może być zaskakująca, Kacper nie układa scenariuszy do swoich nagrań. Idzie na żywioł, a nagrania idą mu całkiem sprawnie i zajmuje mu to kilka minut. Więcej czasu poświęca na szukanie rekwizytów, niż na samo nagrywanie.


W rozmowie z portalem przyznał, że zaczyna dostrzegać to, że ludzie go rozpoznają i mocno go cieszy to, że czuje się w ten sposób wyróżniony. Nie ukrywa, że popularny jest nie tylko wśród uczniów, ale też nauczycieli, którzy przesyłają mu pozytywne wiadomości. Kacper jednak nie marzy o jeszcze większej rozpoznawalności. Zamiast sceny wybiera laboratorium.


Szkoła aktorska nie polega tylko i wyłącznie na odegraniu roli nauczyciela. Wiąże się z tym ogrom pracy nie tylko fizycznej, ale też psychicznej. Rozmawiając ze znajomymi, którzy są tym mocniej zainteresowani, wiem, że jest to rodzaj szkoły, w której naprawdę trzeba całkowicie oddać się swojej pasji. Ja wolę spędzać czas w laboratorium! - dodał w rozmowie z WP Kobieta.


Obecnie na Instagramie (@zetkacper) śledzi go nieco ponad 80 tys. osób, a jego profil na TikToku (@zetkacper) obserwuje blisko 900 tys. użytkowników.


https://www.tiktok.com/@zetkacper/video/7086910554954140933Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).