Newsy/kejsy

Ruszył TEAM X 3!

28.04.2022 Autor: MT
Udostępnij:
Ruszył TEAM X 3!
W 2019 roku po raz pierwszy wystartował Team X, założony przez Stuarta Burtona, zwanego Stuu. W skład pierwotnego Teamu X wchodzili dobrze już znani m.in. Stuu, Julia Kostera, Marcin Dubiel, Kacper Błoński. Wszyscy mieszkali w podwarszawskiej willi pełnej kamer, tak zwanym Domu X. Ekipa codziennie zamieszczała nowy film na oficjalnym kanale projektu na Youtubie. Grupa miała działać tak przez dwa lata, jednak co jakiś czas, ktoś ze składu rezygnował.

W skład kolejnej edycji projektu weszli: Natalia Karczmarczyk "Natsu", Monika Kociołek, Karol Pieszko "Piechu", Maciek Ejsmont "Sheo", Julia Żugaj, Krzysztof Lekstan "Leksiu", Cezary Nykiel "Czaro" i Patrycja Mołczanow. Podobnie jak w przypadku pierwszej odsłony, część uczestników zaczęła rezygnować z udziału. Pierwsza zrobiła to Natsu, następnie głośno było o odejściu Leksia.


W końcu ruszył Team X 3, który był zapowiadany już od kilku dni. Najpierw na oficjalnym kanale projektu na YouTubie pojawił się teledysk "Osiem", w którym uczestnicy poprzedniej edycji pożegnali się z willą. Choć byli uczestnicy mają już sporo swoich projektów, to mają wspierać nowych uczestników w ich działaniach. A kim są ci nowi uczestnicy?Poznajcie nowych uczestników Team X! Kolejna odsłona to zbiór najnowszych pomysłów, jeszcze wyższej jakości treści i odpowiednio wyselekcjonowany content. Dla nowych osobistości zaplanowana jest szeroka gama atrakcji, egzotyczne wycieczki i współprace z wielkimi gwiazdami. Dotychczasowy skład nie znika jednak ze świateł reflektorów - pamiętajcie o zbliżającym się koncercie Team X Show, na którym stara ekipa da nam przedsmak tego, w którą stronę będą kierować swoje kariery. Na pewno nie zabraknie też ich wsparcia w tworzeniu kolejnej edycji projektu! - można przeczytać na Instagramie Teamu X.

Uczestnicy pokazali się także w nowym wideo. Czas pokaże czy nowa ekipa odniesie sukces.

https://www.youtube.com/watch?v=wV7sUuiVBwQ&ab_channel=TEAMX


Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).