Newsy/kejsy

Ekskluzywny Menel szczerze o antykoncepcji i rodzicielstwie

22.04.2022 Autor: MT
Udostępnij:
Ekskluzywny Menel szczerze o antykoncepcji i rodzicielstwie
Ekskluzywny Menel, a właściwie Kamil Pawelski, od blisko 10 lat aktywnie działa w internecie, gdzie prowadzi bloga. Influencer nie ogranicza się jednak do działalności tylko w sieci. Dał się też poznać szerszej publiczności, kiedy wziął udział w telewizyjnym show, a ostatnio znów zrobiło się o nim głośno. Tym razem jednak z prywatnych powodów.

Kamil Pawelski obronił tytuł magistra z psychologii biznesu, a także jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie saksofonu altowego. Jak wyznał w jednym z wywiadów, przez ponad 10 lat pracował w korporacji z branży modowej. W 2013 roku rozpoczęła się jego działalność w internecie. To wtedy założył bloga modowego i szybko zyskał popularność. Z czasem zaczął pojawiać się także na salonach, a także w telewizji. Mimo to nie zrezygnował z dodwania nowych wpisów na swoją stronę. Dziś na jego blogu można znaleźć treści nie tylko modowe, ale też lifestylowe. 

Portal stworzony przez Kamila Pawelskiego, najpopularniejszego polskiego blogera modowego. O mężczyznach, dla mężczyzn, ale nie tylko... - można przeczytać na jego stronie.

Ekskluzywny Menel nie ogranicza się wyłącznie do prowadzenia bloga. Aktywnie udziela się także na Instagramie, Faceboooku, a także prowadził kanał na YouTubie. Kilka lat temu usłyszało o nim jeszcze więcej osób. Wówczas wziął udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W 2019 roku wziął udział w 11. edycji tego show. Niestety, nie poradził sobie najlepiej i zajął ostatnie miejsce.

Jak już można się przekonać, Kamil nie boi się wyzwań. Spróbował swoich sił w muzyce i wydał płytę "Granice", na której znalazły się m.in. następujące utwory: "Waiting room", "Wisła" i "Plastikowy Spokój". Pawelski wydał także książkę, pt. "Ekskluzywny menel", która jest zbiorem porad dotyczących mody i życia, a także książkę "Pytania o męskość".

Kamil Pawelski spełnia się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie. Od kilku lat jest związany z Viktorią Skrobotun, z którą doczekał się dwójki dzieci - syna i córki. Wygląda na to, że w najbliższej przyszłości para nie planuje kolejnego potomstwa. Bloger na instagramowym profilu wyznał, że zdecydowała się na wazektomię, czyli zabieg polegający na przecięciu i podwiązaniu nasieniowodów, który jest bardzo skuteczną metodą antykoncepcji dla osób z penisami. W związku z tym, że Pawelski przełamał tabu i opowiedział o czymś, o czym rzadko mówi się publicznie, rozpisało się o nim sporo mediów.

Mówię o tym, ponieważ jest to ogromny temat tabu! I nie rozumiem, dlaczego mówiąc o świadomym rodzicielstwie i antykoncepcji z tym związanej, z reguły pcha się kobiety do faszerowania hormonami - napisał na Instagramie.


Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).