Newsy/kejsy

Koniec love story. Kacper Błoński i Julia Kostera rozstali się

19.04.2022 Autor: MT
Udostępnij:
Koniec love story. Kacper Błoński i Julia Kostera rozstali się
Kacper Błoński i Julia Kostera zakończyli swoją trwającą ponad 2 lata relację. O zakończeniu związku poinformowali w mediach społecznościowych. Influencerzy zdradzili powody rozstania i wyjaśnili, w jakich relacjach teraz pozostają.

O Kacprze Błońskim i Julii Kosterze zrobiło się głośno, kiedy dołączyli do pierwszej edycji Teamu X, projektu założonego przez Stuarta Burtona, znanego w sieci jako Stuu. Między parą zrodziło się coś więcej niż tylko przyjaźń. O tym, że są razem, poinformowali w 2019 roku, podczas promocji utworu "Eluwina", którą nagrał Kacper. Youtuberzy szybko stali się jedną z bardziej lubianych par wśród internetowych twórców. Kacper i Julka często publikowali w sieci wspólne zdjęcia, dokumentujące ich uczucie. Influencer nagrał też piosenkę dla ukochanej. W teledysku do "Tylko Ty" znalazły się ich wspólne nagrania. Niestety, miłość tej dwójki dobiegła końca. Julia Kostera o rozstaniu poinformowała na InstaStories, a Kacper Błoński dodał post.


Nie sądziłam, że kiedyś taka informacja się pojawi, ale nasz związek dobiegł końca. Były to cudowne dwa lata, ale jak to w każdym związku - nie zawsze było idealnie. Jest to trudne zarówno dla mnie, jak i dla Kacpra, dlatego chciałabym, abyście uszanowali naszą prywatność i nie dopytywali, ani nie tworzyli jakichś teorii. Nie dogadywaliśmy się, mieliśmy parę prób naprawy, ale nie udało się nam dojść do porozumienia i tak będzie lepiej dla nas obojga. Życzę Kacprowi jak najlepiej i dziękuję mu za te ponad dwa lata. Dużo się nauczyłam, a przede wszystkim nauczyłam się kochać. Jest mi przykro, jest mi bardzo smutno, było to prawdziwe uczucie. Dziękuję wszystkim, którzy nas wspierali. Pamiętajcie, że widzicie tylko małą część naszego życia - napisała Kostera na InstaStories.Kacper przy czarno-białym zdjęciu z byłą dziewczyną przyznał, że nie żałuje czasu spędzonego z Julką, jednak prawdziwe życie nie wygląda tak, jak jest pokazywane na Instagramie. Wyjaśnił, że mieli problemy w związku, które udawało się pokonać, ale tym razem najlepszym wyjściem było zakończenie relacji.Nie żałuję ani jednego dnia z całej naszej relacji, która budowaliśmy z Julką przez ponad dwa lata. Nauczyliśmy się od siebie rzeczy, które zostaną z nami na całe życie oraz przeżyliśmy mnóstwo wspólnych przygód. Niestety życie to nie Instagram i nie wszystko jest idealne. Mieliśmy w naszym związku sporo upadków, które udawało nam się ratować. Zauważyliśmy jednak, że od jakiegoś czasu, zamiast cieszyć się tą relacją, wnosimy w swoje życia niepotrzebne negatywne emocje. Jestem dumny, że podeszliśmy do tego tak dojrzale i wspólnie zdecydowaliśmy się rozstać, bez żadnych kłótni i spalonych mostów - napisał.


Zarówno Kacper, jak i Julia przyznali, że rozstają się w zgodzie i proszą o uszanowanie prywatności. Influencer dodał także, że nie zamierza usuwać w profilu zdjęć z byłą dziewczyną.

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).