Newsy/kejsy

Jasper i Charazinsky rozstali się?

03.02.2022 Autor: MT
Udostępnij:
Jasper i Charazinsky rozstali się?
Kiedy dokonali coming outu w mgnieniu oka zostali jedną z bardziej lubianych par wśród tiktokerów, a filmik, w którym wyznali, że są parą, szybko podbił sieć i w kilka dni został odtworzony kilkaset razy. Najnowsze wideo nie jest jednak tak pozytywne. Jasper i Charazinsky i rozstali się.

W kwietniu 2020 roku Kacper "Jasper" Porębski i Piotr "Charazinsky" Charaziński nagrali wideo, w którym oficjalnie potwierdzili, że od jakiegoś czasu łączy ich coś więcej niż przyjaźń i są parą. Długo wstrzymywali się z ogłoszeniem tej wiadomości, jednak bali się reakcji otoczenia i internautów. Okazało się, że niepotrzebnie, bo ich film spotkał się z pozytywnym odzewem. Jasper i Charazinsky szybko zostali bardziej gorącą parą wśród influencerów, co zauważyły marki (np. Adidas, H&M), które chętnie nawiązywały z nimi współpracę. 


Rok po tym, jak przyznali, że są w związku, w rozmowie z serwisem Pomponik, przyznali, że zastanawiają się nawet nad zaręczynami. Jasper wyznał wówczas, że bardzo czeka na ten moment, z kolei Charazinsky dodał, że czuje presję i ma wrażenie, że wiele osób oczekuje od niego, że to on oświadczy się partnerowi. Choć Jasper mówił, że mógłby zaręczyć się "tu i teraz", to jego partner wolałby jednak, żeby do zaręczyn doszło w romantycznych okolicznościach. Z tego powodu brali pod uwagę wyjazd do Paryża.

 


Niestety, zaręczyn nie będzie. Youtuberzy nagrali specjalne wideo, w którym wyznali, że zakończyli swój związek. 18-letni Jasper i starszy od niego o siedem lat Charazinsky zdradzili powody rozstania. Dla widzów wiadomość o zakończeniu relacji była zaskoczeniem, bo para wcześniej nie mówiła o żadnych problemach w związku.


Jak w sumie mogliście zauważyć od chyba roku na live'ach i na tiktokach, to nie było to samo, co dwa lata temu. Mimo, że my mówiliśmy wam, że wszystko jest okej z nami i że będzie dobrze, a chyba oszukiwaliśmy samych siebie - powiedział Charazinsky.


Oboje staraliśmy się na swój sposób walczyć o ten związek i musicie wiedzieć, że nie jesteśmy już razem. To wszystko się wydarzyło kilka dni temu. Tak naprawdę pewnego wieczoru uznałem, że muszę to już Piotrkowi powiedzieć. Siedziało to we mnie tak naprawdę już od dłuższego czasu... - dodał Jasper.


Influencerzy powiedzieli też o powodach rozstania. Wygląda na to, że nie stało się nic konkretnego, po prostu ich uczucia do siebie zaczęły wygasać, a jedyne, co ich łączyło, to działalność w internecie. To było za mało, by utrzymać relację.


Nas tak naprawdę przez dłuższy czas najbardziej łączyło po prostu życie w internecie. To była rzecz, przez którą sami nie potrafiliśmy sobie powiedzieć, co czujemy. Nie chcieliśmy was zawieść. Nie chcieliśmy psuć wam humorów tym, że coś jest między nami nie tak. (...) Mieliśmy bardzo dużo wspólnych zobowiązań. To było najgorsze. To było jak małżeństwo, którego nie możemy zerwać - wyznał Porębski.


Najgorsze było to, że internet to była chyba jedna z niewielu rzeczy, która nas łączyła. (...) Mieliśmy dużo zobowiązań, a nie mieliśmy dużo zainteresowań wspólnych - dodał Piotrek.


Chłopaki wyznali, że rozstają się w przyjacielskich relacjach i być może uda im się jeszcze kiedyś coś razem nagrać. Przez chwilę nawet będą mieszkać razem. Jasper przeprowadza się do Warszawy, a Piotrek nadal szuka mieszkania, więc do tego czasu będzie pomieszkiwać u byłego już partnera. Youtuberzy o rozstaniu poinformowali także na swoich instagramowych profilach. W komentarzach dostali masę wparcia od fanów. My też życzymy chłopakom powodzenia!


Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).