Newsy/kejsy

Kto odszedł z Team X? Zmiany w projekcie.

24.01.2022 Autor: MT
Udostępnij:
Kto odszedł z Team X? Zmiany w projekcie.
W 2019 roku Stuart Burton, znany w sieci jako Stuu, założył Team X. W skład pierwotnego Teamu X wchodzili Stuu, Julia Kostera, Marcin Dubiel, Kacper Blonsky i Lexy Chaplin. Wszyscy mieszkali w podwarszawskiej willi pełnej kamer, tak zwanym Domu X. Ekipa codziennie zamieszczała nowy film na oficjalnym kanale projektu na Youtubie. Grupa miała działać tak przez dwa lata, jednak co jakiś czas, ktoś ze składu rezygnował. Pierwszy skład właściwie cały się rozpadł. W kolejnej edycji wcale nie było lepiej.

Niedługo po starcie projektu, dołączył do niego Michał Gała. Były uczestnik "Top Model" dość szybko zdecydował o zakończeniu tej przygody. Właściwie luksusową willę opuścił po dwóch miesiącach.

Na ten moment nie chce się wypowiadać na temat projektu Teamu X. Co się dzieje w domu, zostaje w domu - mówił w rozmowie z serwisem Plotek.pl


Kacper Blonsky zrezygnował z Teamu X w marcu 2020 roku. Opowiedział o tym, kiedy zorganizował live, podczas którego wyjaśnił, że między nim a Stuu doszło do konfliktu. Dla Kacpra jedynym wyjściem była rezygnacja z projektu. W końcu założyciel całej grupy oznajmił, że nagra wideo, dzięki któremu widzowie wszystkiego się dowiedzą, jednak tak się nie stało. Ale na jego InstaStory pojawiło się oświadczenie.


(…) Do Kacpra, Michała i do Teamu, przepraszam Was, jeśli kiedykolwiek poczuliście się źle z mojej winy. To nigdy nie była moja intencja. Przepraszam za słowa, które padły pod wpływem emocji. Trzymam kciuki za Was, Kacper i Michał również, i mam nadzieję, że odnajdziecie swoją drogę i pasję i życzę Wam tylko wszystkiego dobrego – napisał.


Z czasem Blonsky poprosił także innych uczestników, by wypowiedzieli się na temat życia w willi, ale nikt nie był zbyt chętny. Głos zabrał Marcin Dubiel i zdradził, że Kacper Blonsky sam zrezygnował z Teamu X i zerwał z nim kontakt.



Z czasem z ekipą pożegnała się także Lexy Chaplin. Ona zrezygnowała w dwa miesiące po Kacprze. 22-latka tłumaczyła wówczas, że w grupie nie było tak, jak na początku, a dodatkowo na jej decyzję wpłynęła kłótnia z Marcinem Dubielem.


Od jakiegoś czasu tam się zbierały nieciekawe rzeczy i nie czułam się tam już tak jak na początku. Kłótnia z Marcinem to była taka „wisienka na torcie”. Już po tym ja nie patrzyłam na ten Dom X ani na Team X tak samo. (…) To bardzo bolało, ta cała spina z Marcinem – mówiła.


Co ciekawe, mimo różnych spięć między tą dwójką, z czasem okazało się, że Lexy i Marcina połączyło głębsze uczucie. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu, ale influencerzy pozostali w przyjacielskich stosunkach.

Jak już jesteśmy przy Marcinie Dubielu, to i on zdecydował się zrezygnować z Teamu X i stało się to w sierpniu 2020 roku. O swojej decyzji poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, a także zapowiedział przeprowadzkę.


W międzyczasie z Teamu X odeszła także Julia Kostera. 


Rok temu powstała nowa odsłona Teamu X. W skład teamu weszli: Natalia Karczmarczyk "Natsu", Monika Kociołek, Karol Pieszko "Piechu", Maciek Ejsmont "Sheo", Julia Żugaj, Krzysztof Lekstan "Leksiu", Cezary Nykiel "Czaro" i Patrycja Mołczanow. Od samego początku było wiadomo, że edycja potrwa rok. Zanim jeszcze oficjalnie zakończył się Team X, kilka osób poinformowało, że odchodzi z ekipy.


Pierwsza zrobiła to Natsu, która o odejściu powiedziała w październiku w filmiku opublikowanym na swoim kanale. Zapowiedziała, że od stycznia nie będzie członkiem Teamu X, ale nie pożegnała się z nim całkowicie. Dodała, że czasem będzie pojawiać się na filmikach grupy. Influencerka chce się teraz skupić na własnym projekcie oraz rozwijaniu marki Natsu World.


Bardzo głośno było także o odejściu Leksia z Teamu X. Poinformował o tym na InstaStories i zapowiedział zawieszenie swojej działalności w sieci po tym, jak w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że 23-latek proponował seks nieletnim i wysyłał im swoje nagie zdjęcia, a także prosił o wysłanie do siebie podobnych zdjęć.


Minął rok projektu TEAM X. Postanowiłem odejść, bo nie chcę, żeby to, co się stało, miało wpływ na team. Zatrzymuję też na razie swoją aktywność w Internecie, muszę skupić się na sobie i swoich sprawach - poinformował Leksiu na InstaStories.



Na razie nie wiadomo, czy ktoś ich zastąpi, a jeśli tak, to kim będą nowi uczestnicy projektu.



Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).