Newsy/kejsy

Pojaw się w odcinku GTA ONLINE z Pavłem!

04.01.2022 Autor: MT
Udostępnij:
Pojaw się w odcinku GTA ONLINE z Pavłem!
Wejdź do zimowego fansi Experience, zgarnij zimową czapkę Paveł Original, plan lekcji i kubek pro gamera i zdobądź udział w odcinku GTA online z Pawłem Musakowskim.

Ferie zimowe to długo wyczekiwany moment przez wszystkich miłośników kreatywnego spędzania wolnego czasu. Wiadomo, chodząc do szkoły nie ma się zbyt dużo czasu na realizowanie swoich pasji. Przenoszenie się do wirtualnego świata dla wielu jest odpowiedzią na codzienną rutynę i świetną rozrywką. Jednak czy wyobrażasz sobie, że mógłbyś zyskać szansę na rozegranie rundki swojej ulubionej gry wraz z Pawłem Musakowskim? Myślisz, że to niemożliwe, co nie? Ale z fansi Experience niemożliwe nie istnieje. Zyskaj szansę na gościnny udział w odcinku GTA online z Pavłem i przeżyj niesamowite chwile ze swoim ulubionym gamerem, który gra dla fanu a nie dla szpanu. 

Czym jest fansi Experience? To wyjątkowe doświadczenia z Twórcami. Weź udział w zabawie i zdobądź wyjątkowe nagrody! Zimowe fansi experience ze znanym gamerem – Pawłem Musakowskim to świetna okazja na spędzenie czasu w trakcie ferii zimowych. Załóż ciepłą czapkę z limitowanej kolekcji Paveł Original, napij się gorącej czekolady w kubku gamera i weź udział w zimowej zabawie, zdobądź szansę na gościnny udział w odcinku GTA online z Pavłem! 


W fansi Experience masz jedyną i wyjątkową możliwość zdobycia niepowtarzalnych nagród:


  • plan lekcji z ulubioną postacią Pavła – kotem z gry GTA

  • kubek z limitowanej kolekcji Paveł Original

  • czapka z limitowanej kolekcji Paveł Original

  • szansa na gościnny udział w odcinku GTA online z Pawłem MusakowskimLimitowana kolekcja akcesoriów Paveł Original została stworzona z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu istnieje gwarancja długiego użytkowania kubka oraz czapki z kolekcji Paveł Original. Czapka jest przyjemna w dotyku i podkreśla indywidualność noszącego. W kolekcji stworzonej przez Pawła Musakowskiego we współpracy z fansi.pl znajdziesz również kubek, który masz szansę zdobyć dzięki udziałowi w fansi Experience. Dodatkowo przy zakupie wejściówki do zabawy otrzymasz plan lekcji do samodzielnego wydruku – czy da się jeszcze bardziej pokazać jak kochasz świat gier? 
Paweł Musakowski znany jako Paveł - Youtuber i gamer, który skupia się na GTA 5 Online, The Forest, Brick Rigs czy Scrap Mechanic. Na jego kanale znajdziecie także vlogi i recenzje - jednym słowem wszystko, co jest ważne dla fanów dobrej, wirtualnej rozrywki i nowoczesnych technologii. Swoją pozycję zyskał dzięki pasji do gier i zaangażowaniu w tworzeniu filmików. W ciągu zaledwie kilku lat działalności w Internecie wypracował Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).