5 października 2021
Uczestnicy projektu Twoje 5 minut - przyszli influ? Mamy ich konta!
https://app.brandbuddies.pl/uploads/blog_post/photo/390/GENZIE.png
GENZIE Friz najlepszy influencer ekipa ekipa friza


Cały program jest podzielony na dwa etapy. Kilka dni po premierze programu “Twoje 5 minut” Friz poinformował na Twitterze, że po pierwszym etapie skład został okrojony i zostało tylko osiem osób. Z drugiego etapu zostaną wyłonione dwie osoby, które przejdą do projektu GENZIE. 


Kim są uczestnicy Genzie? Poniżej nieco informacji o nich i linki do ich profili na Instagramie.

Bartek Kubacki (@bartekkubicki)

Bartek nie ma zbyt wielu zdjęć na swoim profilu, ale i tak można wywnioskować, co lubi robić w wolnych chwilach. Z fotek wynika, że chętnie spędza czas ze znajomymi, a także interesuje się fotografią. W jednym ze swoich postów napisał – „Lubię, gdy zdjęcia opowiadają historię...”.

https://www.instagram.com/bartekkubicki/


Michał Wermiński (@wermulka)

U Michała na profilu można znaleźć niemal wszystko. Dzieli się zdjęciami ze szkoły, fotkami ze znajomymi, a także pokazuje, jak spędza wolny czas, wtedy podróżuje, ale też zajmuje się muzyką. Na fotkach pozuje ze skrzypcami i gitarą.

https://www.instagram.com/wermulka/


Kinga Banaś (@kingabanas_)

Co znajdziemy na profilu Kingi? Zdjęcia jej stylizacji, makijaży, a także fotki z wakacyjnych wypadów. Chętnie też pokazuje, jak wygląda jej pokój i trzeba przyznać, że jest bardzo instagramowy. Białe meble, dodatki w pudrowych kolorach i światełka to idealne tło do fotek na Instagram.

https://www.instagram.com/kingabanas_/


Krystian Rafacz (@ekajestem)

Krystian podobnie do innych uczestników też lubi podróżować, czym chętnie chwali się w sieci. Dodatkowo można zauważyć, że wyjątkowo lubi spędzać czas nad wodą – takich zdjęć u niego nie brakuje. Nawet zimą nie jest mu to straszne!

https://www.instagram.com/ekajestem/


Michał Stępiński (@michalstepinski)

I mamy kolejnego miłośnika wyjazdów. Michał również często odwiedza inne kraje, a na swoim profilu ma nawet wyróżnione relacje z poszczególnych miejsc. Nie da się nie zauważyć także zdjęć z profesjonalnych sesji zdjęciowych, na których był modelem.

https://www.instagram.com/michalstepinski/


Mateusz Cisek (@matterfml)

A tutaj spore zaskoczenie. Mateusz jest na tyle tajemniczą osobą, że na swoim profilu nie zamieścił jeszcze żadnego wpisu! Może z czasem to się zmieni.

https://www.instagram.com/matterfml/


Patryk Kosakiewicz (@loku_fka)

Patryk ma niewiele zdjęć na Instagramie. 21-latek wrzuca zdjęcia obrazujące jego codzienność. Na jego profilu można też zauważyć fotkę, której sporo osób może mu pozazdrościć. Patryk pozuje z Żabsonem.

https://www.instagram.com/loku_fka/


Agata Liszczyńska (@agaciorekk005)

Agata ma profil podobny do profili wymienionych już osób. Pokazuje fotki ze znajomymi, chwali się stylizacjami i wygląda na to, że kocha zwierzęta.

https://www.instagram.com/agaciorekk005/


Faustyna (@faustynaf)

U Faustyny na profilu podobnie, jednak są informacje, które nie pojawiły się w przypadku innych uczestników. Faustyna w bio do profilu informuje, że ważna jest dla niej dieta i stara się jeść produkty, które nie mają glutenu oraz laktozy. Dodała też wpis o samoakceptacji, a dokładniej opisała swoje podejście do rozstępów.

https://www.instagram.com/faustynaf/


Hanna Puchalska (@hi_hania)

Profil Hani od profili innych uczestników różni się tym, że znajduje się na nim sporo wpisów sponsorowanych, a to, dlatego że jest ona ambasadorką jednej z firm z kosmetykami.

https://www.instagram.com/hi_hania/


Tom Pietrzyk (@tom_pietrzyk)

Tomek publikuje nie tylko swoje zdjęcia. Okazuje się, że chętnie staje z drugiej strony aparatu, a efektami swoich prac chwali się właśnie w mediach społecznościowych. Przed obiektywem jego aparatu pozowała np. Kinga Sawczuk.

https://www.instagram.com/tom_pietrzyk/


Hubert Wiśniewski (@wisniewski_hubert)

Na profilu Huberta nie znajdziemy wiele treści. Na razie ma zaledwie kilka fotek, na których pozuje. Może z czasem chętniej będzie publikować kolejne wpisy?

https://www.instagram.com/wisniewski_hubert/


Marcelina Dusza (@duszamarcelina)

A u Marceliny bardzo instagramowe fotki ze Stanów Zjednoczonych. Ci, którzy marzą o podróży tam, na pewno będą zachwyceni zdjęciami Marceliny.

https://www.instagram.com/duszamarcelina/Aktywne kampanie

Popularne

ZACZNIJZ NAMIDZIAŁAĆ