Newsy/kejsy

Kim jest Gaweł? W Sopocie znają go niemal wszyscy

26.08.2021 Autor: MT
Udostępnij:
Kim jest Gaweł? W Sopocie znają go niemal wszyscy
Gaweł Czajka umie w Instagram, nic więc dziwnego, że jego profile w mediach społecznościowych śledzi coraz więcej osób, a pod zdjęciami pojawiają się tysiące polubień. Co zatem tam pokazuje? To, co w sieci cieszy się popularnością – psy, rośliny, jedzenie i piękne wnętrza. Kim jest Gaweł?

Cały Gaweł – knajpa w sercu Sopotu

Gaweł Czajka od ponad pięciu lat z powodzeniem prowadzi knajpę w samym centrum Sopotu. Ci, którzy są pierwszy raz w tym mieście, trafią bez problemu, bo zlokalizowana jest tuż przy wyjściu z dworca kolejowego. Idealnie, by udać się na smaczne jedzenie po podróży. Jak to w przypadku knajp bywa, na instagramowym profilu Całego Gawła prezentowane są wszystkie dania, desery i napoje, które aktualnie znajdują się w menu lokalu. Trzeba przyznać, że oprócz tego, że są pyszne, to wyglądają bardzo instagramowo! Nie brakuje też fotek z wnętrza restauracji, a także całej załogi tego miejsca. Co ciekawe, Gaweł, który sam prowadzi instagramowy profil, udostępnia wszystkie relacje gości lokalu. Nic dziwnego, że znaczna część osób chętnie wraca w to przyjazne miejsce. Gości jest tam coraz więcej i Cały Gaweł staje się bardzo popularną miejscówką wśród influencerów, więc można przypuszczać, że coraz więcej osób usłyszy o tym miejscu!


https://www.instagram.com/p/B8KAwQMBgJu/


https://www.instagram.com/p/CGsB1JnFDeq/


Miłość nie tylko do kuchni

W jednym z wywiadów Gaweł przyznał, że to prowadzenie instagramowego konta własnej knajpy zainspirowało go do tego, by rozkręcić prywatny profil, który założył wcześniej niż profil Całego Gawła. I tutaj też nie może narzekać na brak zainteresowania. Treści dla siebie znajdą tu nie tylko miłośnicy jedzenia, choć restaurator bardzo często dzieli się najróżniejszymi przepisami, głównie na słodkości. Gaweł Czajka chętnie dzieli się zdjęciami i relacjami, na których głównymi bohaterami są jego psy -Bolek i Bronek. Nie brakuje też zdjęć najróżniejszych roślin, które znalazły się w domu restauratora. I tutaj można przejść do kolejnej, ważnej kwestii w przypadku Gawła. To jego mieszkanie.

https://www.instagram.com/p/CMu2kLusPvA/


Dom jak z obrazka

Mieszkanie Gawła Czajki w starej kamienicy robi ogromne wrażenie, jednak nie zawsze tak było. Gaweł kocha kamienice i nie wyobrażał sobie mieszkać gdzieś indziej. Miejsce, które wybrał było w opłakanym stanie, ale był zawzięty. Remont mieszkania trwał rok i dwa miesiące, ale było warto. Efekty są imponujące… Gawłowi zależało na tym, by zachować oryginalne, stare elementy. Pomogła mu w tym lokalna artystka, która zajęła się odrestaurowaniem ich. Mimo to Gaweł postawił też na nowoczesność. We wnętrzu jego mieszkania znalazły się robione na zamówienie meble, modne ostatnio lastryko, kolorowe akcenty, czy też nietypowe dodatki, jak np. domowy kranik do prosecco. Wszystko jest dopracowane w najdrobniejszym szczególe i idealnie do siebie pasuje, a całość tworzy niepowtarzalne wnętrze.

https://www.instagram.com/p/CFP228HhUVC/ 

https://www.instagram.com/p/CFrF4Vclu0e/


Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).