Newsy/kejsy

Audiobook dla dzieci: “Przygody Nicponia - LATO” czyta Krzysztof Ibisz

26.07.2021 Autor: AŚ
Udostępnij:
Audiobook dla dzieci: “Przygody Nicponia - LATO” czyta Krzysztof Ibisz
“Przygody Nicponia” to seria wesołych opowieści dla dzieci w formie audiobooka, czytanych przez Krzysztofa Ibisza - jedną z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych o charakterystycznym, kojącym głosie.


Tytułowy Nicpoń to uroczy bullterrier, autentyczny psi przyjaciel znanego prezentera, który rozczula tysiące swoich fanów na Instagramie @nicpon_super_pies. Nicpoń z ciekawością poznaje ludzki świat, poznaje uroki różnych pór roku, uczy się jeździć tramwajem, wraz z pluszowymi zabawkami odkrywa znaczenie przyjaźni i zwiedza Warszawę.

“Czuję się taki ważny, gdy Panie pozwalają mi wejść do gmachu poczty. To bardzo miłe uczucie, które zamieszkuje moje psie myśli, gdy coraz więcej miejsc jest dostępnych dla nas czworonogów, aby móc wpadać z wizytą razem z ludzkimi przyjaciółmi. Oczywiście hola, hola! Wszystko musi być pod kontrolą, pilnujemy się blisko naszych właścicieli i mamy założoną smycz.” 

Do każdej części audiobooka - lato, jesień, zima i wiosna - dołączone są kolorowanki do własnego wydruku, czyniąc zestaw idealnym prezentem dla najmłodszych, sposób na rodzinny wieczór czy podróż samochodem z dziećmi.

“Nadszedł dzień wyjazdu. Samochód był spakowany aż po dach. Miałem wrażenie, że Tateu zabrał na urlop całe nasze mieszkanie. Ale nie pytałem o nic. Cieszyłem się, że spędzimy razem czas i będziemy mogli przeżyć wspólna wakacyjną przygodę. Małpek, Lisek i Wilczek usiedli wygodnie w samochodzie i  ruszyliśmy do Krainy Wielkich Jezior. W drodzę śpiewaliśmy piosenkę, którą wymyśliliśmy specjalnie na tą wycieczkę.”

Pierwsza część audiobooka “Przygody Nicponia - LATO”, jest już dostępna w przedsprzedaży na fansi.pl w ramach fansi experience - kupując przedpremierowo audiobooka, można wziąć udział w zabawie, w której do wygrania są pluszowi przyjaciele Nicponia: Małpek, Wilczek i Lisek. 

Oficjalna premiera audiobooka będzie miała miejsce 9 sierpnia.Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).