Newsy/kejsy

Lexy Chaplin - analiza ostatnich kroków

19.07.2021 Autor: MY
Udostępnij:
Lexy Chaplin - analiza ostatnich kroków
Lexy Chaplin, jak na gwiazdę internetu przystało jest obecna niemal na każdej cieszącej się popularnością platformie. Lexy ma konto w serwisie YouTube, prowadzi profil na Instagramie, a także publikuje filmiki na TikToku. Influencerka cieszy się ogromną popularnością w sieci, gdzie obserwują ją miliony użytkowników, a niebawem może ich przybyć. To za sprawą zbliżającej się walki, w której zawalczy Lexy.

Lexy i Team X

Lexy Chaplin od kilku lat działa w internecie, jednak zdaje się, że głośniej zrobiło się o niej, kiedy w 2019 roku dołączyła do Teamu X, założonego przez Stuarta Burtona, zwanego Stuu. W skład pierwotnego Teamu X wchodzili m.in. Stuu, Julia Kostera, Marcin Dubiel, Kacper Blonsky. Wszyscy mieszkali w podwarszawskiej willi pełnej kamer, tak zwanym Domu X. Ekipa codziennie zamieszczała nowy film na oficjalnym kanale projektu na Youtubie. Grupa miała działać tak przez dwa lata, jednak co jakiś czas, ktoś ze składu rezygnował. Tak było w przypadku Lexy, która Team X opuściła w maju 2020 roku. 22-latka tłumaczyła wówczas, że w grupie nie było tak, jak na początku, a dodatkowo na jej decyzję wpłynęła kłótnia z Marcinem Dubielem.

Od jakiegoś czasu tam się zbierały nieciekawe rzeczy i nie czułam się tam już tak jak na początku. Kłótnia z Marcinem to była taka „wisienka na torcie”. Już po tym ja nie patrzyłam na ten Dom X ani na Team X tak samo. (…) To bardzo bolało, ta cała spina z Marcinem – mówiła.

Lexy Chaplin i Marcin Dubiel - związek

Przyznała jednak, że to była trudna decyzja i choć zdecydowała się odejść, to zamierzała trzymać kciuki za projekt Stuu Burtona. Co ciekawe, mimo najróżniejszych wzlotów i upadków, po przyjaźni, a następnie kłótni Lexy z Dubielem, połączyło ich głębsze uczucie! Para początkowo nie informowała oficjalnie, że są razem, choć wiele osób tak przypuszczało, oglądając instagramowe relacje tej dwójki influencerów. W końcu zarówno ona, jak i on przyznali, że faktycznie byli razem, ale ich związek nie przetrwał. Lexy i Marcin byli ze sobą przez trzy miesiące i choć nie jest to zbyt długo, to ponoć ich miłość była intensywna.

Para tylko najbliższych poinformowała o swojej relacji. Nie mówili o tym publicznie, bo chcieli przekonać się, jak potoczy się ich znajomość. Jak się okazało, ich uczucie nie przetrwało. Po rozstaniu Lexy Chaplin nie kryła smutku i przyznała, że zablokowała byłego chłopaka w mediach społecznościowych, by łatwiej uporać się z rozstaniem.

Marcin Dubiel w instagramowym wpisie wyjaśnił, że pracowali nad związkiem, ale się nie udało. Dodał też, że rozstali się w zgodzie. Post Dubiela wywołał wiele emocji, bo influencer zasugerował, że jego związek z Lexy rozpadł się przez… Donatana, z którym współpracowała Lexy. Po emotikonie donuta dopisał litery "an", co składa się na pseudonim znanego producenta muzycznego.

Zbyt dużo osób angażowało się w nasz związek (brawo -an, licznymi kłamstwami osiągnąłeś swój cel - karma do Ciebie wróci), zbyt dużo bliskich cały czas dawało jakieś rady. Sami popełniliśmy też szereg innych błędów i tak trzeba postąpić – napisał.

Lexy na High League

Mimo odejścia z Temau X Lexy Chaplin nie zniknęła z sieci. Influencerka stale angażuje się w nowe projekty – reklamy, kampanie, a niebawem podejmie kolejne wyzwanie. Lexy zawalczy na gali High League, którą organizuje raper Malik Montana.

Influencerka swoją walkę ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych pod koniec czerwca, jednak już na kilka dni wcześniej zapowiadała, że ma dla obserwatorów niespodziankę. Teraz wszystko jest jasne. Znana jest data pojedynku i przeciwniczka Lexy. Walka zaplanowana jest na 28 sierpnia 2021 roku, a Lexy zmierzy się z Natsu, czyli Natalia Karczmarczyk. Co ciekawe, teraz Natsu nalży do Teamu X 2, który powstał po tym, jak z poprzedniej ekipy zaczęły odchodzić kolejne osoby.

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).