Newsy/kejsy

Hotele, w których aż szkoda spać!

10.07.2021 Autor: MT
Udostępnij:
Hotele, w których aż szkoda spać!
Prywatny basen, nocleg pod gołym niebem, domek w dżungli? Dla niektórych podczas wakacyjnego wyjazdu liczy się nie tylko okolica i piękne widoki, ale także miejsce, w którym się zatrzymują. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie hoteli, które niezwykle dobrze prezentują się na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych.

1.       Cavo Tagoo, Grecja

Cavo Tagoo to hotel, który znajduje się na Mykonos, a także na Santorini. Zarówno w jednej, jak i w drugiej lokalizacji hotel jest położony na wzgórzu i utrzymany w tym samym klimacie. Od razu widać, że jest to grecki hotel, a zdradza to położenie go w okolicy białych domków z niebieskimi dachami i oknami, które są charakterystyczne dla tamtego regionu. Cavo Tagoo, który też jest utrzymany w tych barwach, to nowoczesny hotel. Jego typowe elementy to ogromne drewniane leżaki z białymi materacami, horyzontalny basen, który już od kilku lat robi furorę, a także imponująca grota!


2.       Azulik, Meksyk

W zupełnie innym klimacie i w dużo dalszej destynacji, bo w Tulum, znajduje się hotel Azulik. Tulum w Meksyku to jedno z popularniejszych miejsc w ostatnich latach. Zupełnie różni się od europejskich miejscówek. Azulik idealnie wpasowuje się w rajski krajobraz Meksyku. O ile w Cavo Tagoo dominuje biel, to w Azuliku przeważa brąz. Ten kolor i wiklinowe, rattanowe i drewniane dodatki nadają klimatu, a całe wnętrze jest przytulne, ale jednocześnie bardzo nowoczesne. W Azuliku nie brakuje spotów do zdjęć. Są huśtawki na sznurkach, wielkie kamienne wanny, kręcone schody czy ogromne hamaki.

 

 3.       Crystal Mountain, Polska

Okazuje się, że nie trzeba daleko wyjeżdżać, by zatrzymać się w instagramowym miejscu. Crystal Mountain w Wiśle zachęca już z zewnątrz. Budynek jest bardzo charakterystyczny i wygląda jak perełka architektoniczna. Wnętrze pięciogwiazdkowego hotelu jest bardzo nowoczesne. Urządzone w minimalistycznym stylu i w stonowanych kolorach. Czego chcieć więcej?


4.       La Sultana, Maroko

 Przeglądając Instagram mogliście kilka razy natknąć się na La Sultana w Marakeszu w Maroko. To jeden z bardziej popularnych i chętniej fotografowanych hoteli. Idealnie pasuje do miejsca, w którym się znajduje, bo całkowicie jest urządzony marokańskim stylu. W tym dopracowanym w każdym szczególe miejscu nie ma opcji, żeby jakieś zdjęcie nie wyszło!


5.       Museum Hotel, Turcja

I kolejne miejsce, które możecie kojarzyć ze zdjęć krążących w sieci. Museum Hotel to luksusowy hotel, który powstał z połącznia elementów natury i historycznych obiektów i ruin, z których niektóre pozostały w oryginale. Nie można nie wspomnieć o bajecznym i niepowtarzalnym widoku, na który składają się góry i unoszące się nad nimi balony, które mocno kojarzą się z Kapadocją.


6.       Lake Hill Resort & SPA , Polska

Jeszcze jedna propozycja z Polski. Warto zwrócić uwagę na Lake Hill Resort & SPA w Sosnówce. W tym miejscu skupimy się nie tyle na wyglądzie wewnątrz budynku, choć on robi wrażenie, ale na widoku z okien. Hotel położony jest w niezwykle malowniczym miejscu, więc nic dziwnego, że na Instagramie nie brakuje ujęć przedstawiających jezioro i góry widoczne z hotelu. Na pierwszy rzut oka trudno uwierzyć, że to miejscówka z Polski!


7.       Giraffe Manor, Kenia

Giraffe Manor w Kenii to wyjątkowe miejsce. Hotel zamieszkują nie tylko goście, ale także…. przedstawiciele zagrożonego gatunku żyraf. To od nich wzięła się nazwa hotelu, a żyrafy są fotografowane chyba przez wszystkich gości, którzy zatrzymują się w tej placówce.


8.       Keemala, Tajlandia

Jednocześnie w tajskim klimacie, ale też bardzo nowoczesny i designerski. Taki właśnie jest hotel Keemala w Pukhet. Luksusowe miejsce w środku tropików to coś idealnego dla osób ceniących spokój, ale też wygodę, a przy tym odpoczynek blisko natury.


9.       EcoCamp Patagonia, Chile

Kolejna propozycja dla osób, które chcą być blisko natury. To jednak zupełne otoczenie niż w Pukhet. Modne i ekologiczne domki zachwycają swoim wyglądem, ale nie tylko one robią ogromne wrażenie. Nie sposób nie wspomnieć o niesamowitych widokach i otaczającym, dzikim i intrygującym krajobrazie.


10.   Northern Lights Ranch, Finlandia

Northern Lights Ranch oferuje noclegi w domkach z dużymi oknami i sufitem ze szkła. Zupełnie, jakbyśmy spali pod gołym niebem! A w takim otoczeniu to niezwykle przyjemna noc. Nie da się ukryć, że w niewielu miejscach można cieszyć się takimi widokami! Dodatkowo można liczyć na to, że uda się zobaczyć zorzę polarną! Niezapomniany widok, który fajnie udokumentować na Insta!

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).