Newsy/kejsy

Nadia Długosz odeszła z kanału “Beksy”. Zdradziła swoje powody!

24.06.2021 Autor: MT
Udostępnij:
Nadia Długosz odeszła z kanału “Beksy”. Zdradziła swoje powody!
Nadia Długosz odeszła z “Beks”. Po sześciu latach działalności na tym kanale ma na siebie inny pomysł. O powodach odejścia i o tym, co teraz chce zaproponować swoim fanom opowiedziała w wideo na swoim prywatnym kanale na Youtubie.

W 2015 roku powstał kanał “Beksy”, który od samego początku prowadziły Ola Nowak i Nadia Długosz. Dziewczyny nagrywały śmieszne filmiki, w których wcielały się w inne osoby. Takie treści szybko spodobały się internautom. Kanał miał coraz więcej odbiorców, a dziewczyny mogły cieszyć się dużą popularnością. Niespodziewanie, pięć lat po starcie kanału, Ola Nowak odeszła z “Beks”. Szybko okazało się, że kanał nadal będzie istniał, a za Olę pojawi się Adrianna Krysian. Po blisko roku współpracy Nadii i Ady do “Beks” dołączyła też Marta Rentel, znana w sieci jako Marti Renti. I znów kolejne zmiany! Nadia Długosz odchodzi z “Beks”, o czym poinformowała na kanale wspólnie prowadzonym z dziewczynami, a więcej zdradziła w wideo, które opublikowała na swoim profilu.

Nadia przyznała na wstępie, że choć zegna się z “Beksami”, to nie oznacza to, że już nigdy nie wystąpi w żadnym filmie na tym kanale. Teraz jednak zamierza skupić się na czymś innym, ale wie, że będzie mogła wrócić do nagrań z dziewczynami, a one mogą liczyć na jej pomoc i wsparcie. Jak też dodała, jest dumna, że właśnie w rękach Marty i Ady zostawia kanał.

Skąd decyzja o odejściu? Długosz zdradziła, że nie podjęła tej decyzji pochopnie. Myślała o tym już od dłuższego czasu i wiedziała, że taka decyzja musi zapaść. Przyznała szczerze, że w pewnym momencie straciła chęci, pasję i ambicje do prowadzenia kanału, pisania scenariuszy i wie, że niektóre treści robiła po łebkach. Dodała też, że czasem była dumna z niektórych odcinków, jednak te akurat nie cieszyły się dużą oglądalnością. W związku z tym postanowiła działać na innych zasadach. Zwłaszcza, że chciałaby pokazać prawdziwą siebie, a nie nadal wcielać się w różne bohaterki na potrzeby filmów.

Teraz chce iść trochę dalej. Nadal nie zamierza rezygnować z tworzenia treści na YouTube, jednak będą one inne, bardziej prywatne. Nadia ma też na siebie kilka innych pomysłów.

Chciałabym się rozwijać literacko, bo lubię pisać, kocham pisać i codziennie rozwijam się w tym kierunku. Wróciłam też na studia. (…) Chciałabym w najbliższym czasie wydać książkę z moimi reportażami z podróży – wymieniała Nadia.

W związku z tym na kanale Nadii – “Nadjowa”, na którym teraz skupi się w stu procentach, będzie można zobaczyć cały wachlarz jej zainteresowań. Wszystko zamierza pokazywać w luźnych i krótkich formach.

Mnie interesuje wszystko. Interesuje mnie cały świat. Interesują mnie podróże, historia, jedzenie, język, kultura, muzyka, sztuka. Chcę, żeby to wszystko było u mnie na kanale w luźnej formie. Na moim kanale będziecie się dużo dowiadywać, ponieważ ja sama kocham się dowiadywać. (…) Będzie też tematyka sportowa, bo próbowałam już większość możliwych, bardziej bezpiecznych sportów. Wydaje mi się to cennym doświadczeniem, które chciałabym polecić każdemu. Będzie też o racjonalnym i luźnym podejściu do życia, bo ja tak żyję – wesoło, optymistycznie.

Co sądzicie o tym, że Nadia odeszła z „Beks” i teraz kanałem będzie zarządzać Marta i Ada? Zamierzacie teraz obserwować samodzielne działania Nadii i wpadać na jej kanał?


 

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).