Newsy/kejsy

Lil Masti odsłania nieznane opinii publicznej fakty

01.06.2021 Autor: Aleksandra Świstow, redakcja
Udostępnij:
Lil Masti odsłania nieznane opinii publicznej fakty
Tylko u nas Lil Masti w szczerym i mocnym wyznaniu o trudnych życiowych doświadczeniach, na których zbudowała swoją siłę i niezależność .

Lil Masti odsłania nieznane opinii publicznej szczegóły ze swojego dzieciństwa, opowiada o spartańskich warunkach życia na wsi, chorobie alkoholowej ojczyma i lekcjach, jakie wyniosła z tych trudnych doświadczeń. E-book “Silna kobieta - dziewczyno bądź królową!” Anieli Bogusz to szczere, mocne wyznania i motywacyjna bomba dla każdej kobiety!

Na fansi.pl ukazał się właśnie pełen motywacji e-book o kobiecej sile, w którym Aniela Bogusz pisze: 

“Każda z nas jest silna, tylko jeszcze nie każda to w sobie odkryła”.

Ultra popularna influencerka z ponad milionową publicznością, która świadomie zbudowała swoją popularność i przekuła ją w biznes, właścicielka marki modowej, sportsmenka i wokalistka opowiada o swoim dzieciństwie na wsi: 

“Dużo ludzi myśli, że żyłam w pałacu, a ja wychowałam się w drewnianym domku na wsi, w bardzo skromnych, wręcz spartańskich warunkach. Zimą często zamarzały nam rury z wodą i budziliśmy się zmarznięci. Były takie lata, że w lodówce znajdowałam tylko kawałek pasztetu, mielonki i trochę żółtego sera. Często brakowało nam pieniędzy na podstawowe opłaty”.Mówi bez ogródek o koszmarze życia rodzinnego z uzależnionym od alkoholu ojczymem:


“Dziś mogę o sobie powiedzieć: „jestem DDA”, tj. „jestem Dorosłym Dzieckiem Alkoholika”. W domu, w którym żyje alkoholik, często pojawia się tzw. „dziecko bohater”, które broni bliskich. Ja byłam takim dzieckiem. Stawałam w obronie mamy i młodszego rodzeństwa”,

zaznacza jaki wpływ na jej postawę wobec mężczyzn miał rozwód rodziców i przedwczesna śmierć ojca: 

“Mężczyzn zmieniałam jak rękawiczki” i opowiada o ciężkim starcie w dorosłość, jeszcze przed osiągnięciem pełnoletności: "Gdy miałam 17 lat zamieszkałam sama. Podejmowałam się wielu prac. Byłam kelnerką, rozdawałam ulotki, sprzedawałam różne produkty jako akwizytor. Często pracowałam nawet po 13 godzin na dobę.” Lil Masti w swoim e-booku szczerze przyznaje: “Moje przeżycia z dzieciństwa zaowocowały dość specyficznym podejściem do pieniądza. Już jako mała dziewczynka postanowiłam sobie, że nigdy nie będę biedna. Bardzo chciałam mieć pieniądze i wiedziałam, że to osiągnę. „Będę, kurwa, ociekać złotem” – tak o sobie myślałam. Był czas, kiedy wszystko co robiłam w życiu, było po to, aby zarobić pieniądze. Wyłączyłam w sobie jakąkolwiek moralność. Nie było rzeczy, której nie byłam w stanie zrobić dla kasy”.

 

“Silna kobieta - dziewczyno, bądź królową!” to szczere wyznanie i jednocześnie apel do kobiet, by uwierzyły w siebie, brały los w swoje ręce i śmiało sięgały po lepsze życie: “Bycia silną możesz się nauczyć. Nie wmawiaj sobie, że jesteś słaba, bo taką masz naturę. Nie musisz być zdana na łaskę innych. Możesz wziąć własne życie we własne ręce. Przecież to Ty jesteś kowalem swojego losu i tylko od Ciebie zależy, jak żyjesz i jak będziesz żyć”. 


“Silna kobieta - dziewczyno bądź królową!” Lil Masti to inspirujący, pełen konkretnych, praktycznych porad e-book o odkrywaniu w sobie piękna i siły. To wciągająca lektura o akceptacji, wdzięczności, stawianiu granic i skutecznym dążeniu do celu, którą powinna przeczytać każda kobieta. Ale uwaga! Mężczyźni też znajdą w nim wskazówki, jak iść przez życie z podniesioną głową. Inspirować się silną kobietą może każdy!

E-book “Silna kobieta - dziewczyno, bądź królową!” do pobrania na fansi.pl od 31 maja.


Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).