Newsy/kejsy

Kim jest Naruciak?

06.05.2021 Autor: Katarzyna Karkocha
Udostępnij:
Kim jest Naruciak?
Naruciak, a właściwie Adam Zimmermann to 23-letni youtuber pochodzący z Poznania. Według rankingu socialblade.com jego kanał na YouTube znajduje się obecnie na 9 miejscu pod względem ilości subskrypcji w Polsce. Co sprawia, że tak młody twórca przyciągnął do siebie ponad 3- milionową publiczność?

Naruciak swoją przygodę z nagrywaniem filmów na YouTube rozpoczął w 2013 roku. Jego najbardziej znaną serią z której zasłynął to „Ciumkaj loczki”, w której komentuje znane z telewizji paradokumenty takie jak „Dlaczego ja”, „Trudne sprawy” czy też „Pamiętniki z wakacji”. Youtuber w swoich materiałach doskonale uwypukla komiczne sytuacje oraz grę aktorską ukazaną w tych paradokumentach. Najczęściej wybiera odcinki do komentowania, w których przedstawiane są kuriozalne sytuacje. Dzięki temu wzbudza w widzach różne emocje takie jak radość, zażenowanie czy zaskoczenie. Jak sam opowiada w wywiadach – jego twórczość oglądają ludzie w każdym wieku. Można powiedzieć, że treści jakie przedstawia są odpowiednie dla osób w wieku 12 i 30 lat. Naruciak wzbudza sympatię widzów swoim poczuciem humoru, a także zdolnością do sarkazmu i ironii. 

Nazwa kanału wzięła się od popularnego anime „Naruto”. Adam prowadzi również drugi kanał - Boruciak, w którym przedstawiane są treści skupiające się na komentowaniu różnych sytuacji z social mediów i nie tylko. Obecnie kanał ma ponad 1,5 miliona subskrypcji. Najnowszym jego filmem na tym kanale jest „Moje życie z ADHD”, w którym wyjaśnia widzom, że to schorzenie ma swoje złe ale również dobre strony. Trzy miesiące temu nagrał film odnośnie tego, że chciałby nagrywać ambitniejsze produkcje i krok po kroku realizuje ten cel. 

Jego widzowie mogą go również obserwować na Instagramie oraz Twitterze, na którym zdarza mu się komentować różne dramy. Youtuber zrzeszył sobie liczne grono widzów, których nazywa „Ciuraki Naruciaka”. Powstała również grupa na Facebooku o tej samej nazwie. Youtuber ma psa oraz dwa koty i królika, często pokazuje ich w social mediach. Wszystkie misie, które dostaje od swoich fanów nazywa „Andrzejami”. Gościnnie w jego produkcjach zaprasza swoją siostrę Dominikę https://www.instagram.com/d.pozdzik/?hl=pl, która zawsze jest ciepło przyjmowana przez widzów Naruciaka.  

Najnowszą serią na kanale Naruciaka jest „Ach Ten Naruciak”. Można ją porównać do mockumentu – czyli filmu reżyserowanego udającego film dokumentalny, który przyjmuje formę parodii. Jednym z najbardziej znanych mockumentów na świecie jest serial The Office. Zdania widzów na temat nowej serii Naruciaka są podzielone. Youtuberzy, którzy wystąpili gościnnie w tej serii to m. in. Blowek, Mandzio, TheUnboxall.

W styczniu tego roku zakończył publikować podcast „Adam i Adam Podcast”, prowadzony wspólnie z Adamem Drzewickim z kanału MaturaToBzdura.TV. Z pewnością powstaną jeszcze inne produkcje tego twórcy. Czy jesteście ciekawi czym nas jeszcze Naruciak zaskoczy?

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).