Newsy/kejsy

Samochody polskich YouTuberów!

16.04.2021 Autor: MT
Udostępnij:
Samochody polskich YouTuberów!
Własne auto powoli staje się nieodłącznym elementem wizerunku wielu influencerów. Sprawdziliśmy, czym jeżdżą polscy twórcy!

Kojarzycie te filmy, w których nastolatkowie podjeżdżają pod szkołę samochodami? Oczywiście nie każdego było stać na taki luksus, a właściwie jedynie szkolną elitę. Już sam fakt, że ktoś miał auto mogło u niektórych wywoływać efekt WOW. Zwłaszcza, że chyba każdy posiadacz takiej furki starał się ją jakoś podrasować. A pamiętacie, jak w programie „My Super Sweet 16” solenizanci dostawali wypasione samochody? Pewnie niejedna osoba chciałaby wtedy być na ich miejscu.

Jaki samochód ma Rezigiusz?

Rezigiusz, czyli Remigiusz Wierzgoń jest prawdziwym fanem motoryzacji. Youtuber może pochwalić się czarnym audi w macie, a także żółto-czarnym mustangiem. To nie wszystko. W jego kolekcji pojazdów znalazły się także motocykle. Trzeba przyznać, że Rezi ma w czym wybierać! Jaki samochód ma Honorata Skarbek?

Fanką mustangów jest także Honorata Skarbek. Piosenkarka od kilku lat wozi się takim samochodem i nie trudno nie zauważyć na ulicach jej czerwonego auta. Niedługo jednak samochód przejdzie metamorfozę. Skarbek zapowiedziała, że ma w planach oddać mustanga do salonu, w którym auto zostanie oklejone folią w nowym kolorze. 


Jaki samochód ma  Dominik Rupiński?

Swój samochód marki Mercedes za pomocą kolorowej folii postanowił odmienić Dominik Rubiński. Jak zdradził w jednym z filmów na YouTube, dłuższy czas zastanawiał się, na jaki kolor się zdecydować. Myślał o niebieskim, różowym, efekcie holo, ale w końcu stanęło na fiolecie.


Jaki samochód ma Friz?

Friz, czyli Karol Wiśniewski, jeden z najpopularniejszych obecnie influencerów, chce być rozpoznawalny nie tylko w sieci, ale i na drogach. Z takim autem na pewno zwraca na siebie uwagę innych kierowców i przechodniów.


Cześć druga naszego zestawienia już niebawem!

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).