Newsy/kejsy

Praca w BrandBuddies

14.07.2022 Autor: BrandBuddies
Udostępnij:
Praca w BrandBuddies
BrandBuddies to czołowa grupa działająca w obszarze influencer marketingu. Zrealizowaliśmy ponad 2000 kampanii dla najlepszych globalnych marek na wielu rynkach. Nieustannie się rozwijamy. Sprawdźcie aktualne oferty pracy w BrandBuddies!

Praca w BrandBuddies to pracę w czołowej agencji influencer marketingu w Polsce i szansa na współtworzenie rynkowych trendów. Łączymy atmosferę  startupu z wyzwaniami dużych korporacji. To stały kontakt z czołowymi twórcami w Polsce oraz największymi markami. To brak nudy i wyzwania.

Aktualnie poszukujemy na stanowiska:
Kreacja w BrandBuddies to niewielki - kilkuosobowy zespół.  Dzięki temu masz bardzo duże przełożenie na projekty, duża swobodę oraz minimum procedur. To miejsce spokojniejsze od gwaru agencji reklamowej.

Nasze przykładowe kampanie:

RTV EURO AGD

NICKFLUENCER

Wybrane marki dla których pracujemy

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a między innymi za:

tworzenie koncepcji kreatywnych aktywacji z influencerami
współtworzenie skryptów filmów reklamowych do social media
współtworzenie kreatywnej komunikacji w social media dla marek
kreowanie nowych produktów, usług influencerów (ekonomia twórców)
udział w procesach przetargowych

 Jakie są główne wymagania wobec osób, których szukamy?
doświadczenie zawodowe w obszarze copy/ kreacji
zainteresowanie influencer marketingiem
język angielski na poziomie minimum B2
pozytywne nastawienie do świata, poszanowanie różnorodności


Jeśli jesteś zainteresowany/a - wyślij swoje zgłoszenie na info@brandbuddies.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska lub aplikuj poprzez portal ogłoszeniowy. W treści możesz spróbować przekonać nas dlaczego powinniśmy spotkać się właśnie z Tobą. Nie zapomnij o klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym cv dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2018 poz. 1000).


Informujemy, że administratorem danych jest BBuddies Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Aleja Solidarności 83/89 lok. 17 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. 

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).