Newsy/kejsy

Dezy powrócił z minialbumem!

03.12.2020 Autor: redakcja
Udostępnij:
Dezy powrócił z minialbumem!
Dezydery, nagrywający niegdyś jako Masterczułek, powrócił do social mediowej aktywności, aby zaprezentować swoją epkę - minialbum “Chyba”. Znany z wielu pasji twórca niegdyś dziś oddaje się muzyce. Jego nowe kawałki zaskakują - sprawdźcie!

Kim jest Dezydery?

To YouTuber, który zaczął nagrywac w 2011 roku jako Masterczułek. Na początku tworzył głównie treści związane z grami. W swoich materiałach szybko wyszedł jednak poza ten obszar i opowiadał o podróżach czy prankował innych twórcow. Nagrywał z ReZim, Blowkiem,  SKKF Mandzio, Alienem, Kubsonem. Brał udział w akcjach reklamowych dla Lenovo, Mobile Vikings, a ostatnio także Pepsi.


Znany jest także z nieco satyrycznej twórczości muzycznej i hitów jak  “Kot przemierzający wszechświat na plasterku bekonu”, “Upychać chcę”. Na swoim kanale YT ma ponad milion subskrybentów, na Instagramie śledzi go 200 tysięcy osób. Na próżno jednak szukać na tych kontach materiałów z przeszłości twórcy. Na początku grudnia na kanale światło dzienne ujrzał jego minialbum "Chyba" - składający się z trzech utworów: "Cisza w lesie", "Dziś Nie Zmrużę Oka" oraz "Myśli". Do tego pierwszego powstał także teledysk, który naszym redakcyjnym zdaniem jest prawdziwym sztosem! Możecie go posłuchać tutaj:
To mocno wyróżniająca się wśród twórczości YouTuberów kompozycja. Dezy - super, że wróciłeś!  Co o kawałku sądzą inni twórcy?
Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).