Newsy/kejsy

New Media Management. Wejdź na wyższy level jako twórca.

16.11.2020 Autor: BrandBuddies
Udostępnij:
New Media Management. Wejdź na wyższy level jako twórca.
Po przerwie na nowo otwieramy rekrutację do naszej sekcji New Media Management. To twoja szansa wejścia, jako twórcy, na wyższy level. Poznaj szczegóły!

Ponad 4000 kampanii, setki czołowych marek. Eventy, produkcje telewizyjne i ogrom możliwości dla naszych Buddies. Po przerwie na nowo otwieramy rekrutację do naszej sekcji New Media Management. To twoja szansa wejścia, jako twórcy, na wyższy level.


Jesteśmy czołową grupa działająca w obszarze influencer marketingu. W skład BrandBuddies wchodzą platforma influencer marketingu, agencja influencer marketingu oraz serwis newsowy. Działamy od 2015 roku - przez ten czas mnóstwo się wydarzyło i ciągle, dzięki Wam mocno się rozwijamy. Mamy siedzibę w Warszawie oraz biuro w Londynie. Poza kampaniami w Polsce, realizowaliśmy akcje na 20 rynkach między innymi: Niemcy, Czechy, Węgry, Rosja, Litwa, Łotwa czy Szwecja.


Skupmy się jednak na Polsce, bo jesteśmy polską firmą i to tu dzieje się najwięcej! Jesteśmy w TOP 3 podmiotów, zajmujących się influencer markerketingiem i idą za tym konkretne liczby. Ponad 4000 kampanii, 50 000 zarejestrowanych użytkowników, 10 000 0000 odsłon.
Każdego miesiąca trafia do nas bardzo wiele ofert współpracy, których dzięki kontu na BrandBuddies możecie być częścią. To jednak nie jest proste… bo konkurencja jest bardzo duża.


Mamy jednak dla Was coś extra. Po 2 latach przerwy na nowo otwieramy rekrutację do naszej komórki NEW MEDIA MANAGEMENT, zajmującej się wspieraniem twórców w pozyskiwaniu większej liczby współprac oraz rozwojowi. I mamy do niej mocno ograniczoną liczbę miejsc.Co to może Wam dać?


Przede wszystkim udział w programie NEW MEDIA MANAGEMENT to dostęp do zdecydowanie większej liczby ofert (z poziomu konta na BrandBuddies widzicie zaledwie 10% propozycji współprac z markami).To obecność Waszych profilu w naszych rekomendacjach wysyłanych do Klientów (tak rekrutujemy twórców do największych dealów jak ambasador Pepsi).Naszym partnerem jest VIACOM - grupa medialna mająca w swoim portfolio brandy takie jak MTV, Nickelodeon czy Comedy Central. Dzięki temu partnerstwu nasi twórcy z programu mają szansę pojawiać się także w telewizji. Patronujemy wielu wydarzeniom. Premiery filmowe, seriali, pokazy. Bestsellery Empiku, Cracow Fashion Week, Absolvent Talent Days, Parada Równości. Dzięki, twórcy z programu mają szybszą ścieżkę do cennych wejściówek.


To coś dla Ciebie?

Aplikuj i daj nam znać, że chciałabyś/chciałbyś się lepiej z nami poznać. Jakie warunki musisz spełniać? 

- Aktywność w przynajmniej 2 kanałach social media (Instagram, TikTok, YouTube, Blog). 

- Minimum 25 000 obserwujących na IG lub YouTube, 50 000 na TikToku

- Ciekawy, angażujący content na profilu lub pomysł (opisz nam go)


Liczba miejsc w programie jest mocno limitowana, ale wrócimy z feedbackiem zwrotnym do każdego.


Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub napisz info[@]brandbuddies.pl


Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).