Newsy/kejsy

Jesień z BrandBuddies - jeszcze bliżej twórców. Sprawdź co nas czeka!

29.08.2020 Autor: redakcja
Udostępnij:
Jesień z BrandBuddies - jeszcze bliżej twórców. Sprawdź co nas czeka!
Koniec wakacji oznacza początek nowego sezonu w influencer marketingu. Ten zapowiada się ciekawie! Przed nami nowe formaty, moc kampanii i nowości. Sprawdźcie co przygotowaliśmy dla Brands oraz Buddies!

Już 8 września zapraszamy Was na premierę naszego reportażu “What’s next”, który otwiera jesienny sezon w BrandBuddies. Poruszamy w nim bardzo ważny temat - nowej rzeczywistości, która nastała w świecie social mediów.  Zmieniły się reguły gry. Współpraca z marką dla dobrych twórców nie jest już game changerem ani nawet wyróżnieniem. Z drugiej strony marki mają coraz więcej narzędzi, aby weryfikować influencerów. O tym wszystkim opowiedzą @superstylerblog, autorka jednego z największych blogów w Polsce o lifestyle, fashion oraz parentingu; @bginsk, twórca społeczności skupionej wokół streetwearu ; @kozakma, bohater GoogleBox; twórca lifestylowy; @jasperrr55, TikToker/ YouTuber - przedstawiciel młodego pokolenia influencerów ; @krzysztof_adamek, fotograf pracujący na co dzień z czołowymi twórcami oraz influencer; @way.of.blond, YouTuberka, trenerka.


To będzie ważny głos twórców przy których tej jesieni chcemy być jeszcze bliżej. Dlatego startujemy z formatem, który pokaże twórców od kulis. Dla początkujących oraz rozwijających się influencerów to będzie świetna okazja, żeby zobaczyć jak wygląda praca przy dużych kampaniach. Nasi bohaterowie będą mieli zaś okazję pokazać się z innej strony, zaś marki i agencje lepiej ich zrozumieć. W ramach serii zobaczycie między innymi jak powstał nowy telewizyjny program z udziałem naszych Buddies, który premierę będzie miał już w październiku.


Poza nowymi formatami oraz materiałami redakcyjnymi mamy dla Was - Buddies przede wszystkim dużo kampanii. Tylko we wrześniu będziemy realizować z Wami ponad 30 akcji, we wrześniu odpalimy rekrutacje do kolejnych kilkudziesięciu akcji. Pamiętajcie, że zdecydowana większość z nich jest wyłączona z otwartych rekrutacji. Sprawdzajcie wiadomości na platformie oraz wiadomości od #BrandBuddiesTeam.

To jednak nie koniec. Sprzedaż jesiennej oferty dla Brands jest już otwarta. Warunki kampanii na wrzesień, październik oraz listopad można poznać kontaktując się z #BrandBuddiesTeam lub mailowo brands@brandbuddies.pl. Jak co sezon - poza sprawdzonymi rozwiązaniami, dla marek oraz agencji przygotowaliśmy kilka nowości. Poza lokowaniami na kontach twórców, oferujemy także oficjalne formaty reklamowe na TikToku oraz na antenach TV -  MTV Polska, Comedy Central czy Nickelodeon.

Przed nami super intensywny czas. Fajnie, że jesteście z nami! Zaglądajcie na BrandBuddies regularnie :) PS - jeszcze w tej jesieni ogłosimy coś dużego. Żółwik!

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).