Newsy/kejsy

#influencermarketingathome dla brands

07.04.2020 Autor: BrandBuddies
Udostępnij:
#influencermarketingathome dla brands
Wyjątkowe czasy wymagają dobrych rozwiązań. Influencer marketing może być odpowiedzią na wiele nowych wyzwań stojących przed markami. W BrandBuddies dopasowujemy się do aktualnych potrzeb naszych kontrahentów.

Wprowadziliśmy specjalne zasady prowadzenia kampanii, które na bieżąco są dopasowywane do obecnej sytuacji oraz zaleceń władz. 

Wszystkie materiały podlegają podwójny akceptom, cały proces realizacji jest bezpieczny oraz płynny.

Wspieramy marki w znalezieniu odpowiednich kontekstów oraz języka komunikacji w obszarach takich jak komunikacja on-linowych kanałów sprzedaży marki, komunikacja ograniczeń i zasad sprzedaży w tradycyjnych punktach, wsparcie działań marki w kontekście jej zaangażowania społecznego czy dostarczenia porad/ inspiracji konsumentom.

Specjalną rolę w tym czasie pełni nasze studio twórców CONTENT CREATORS. W obliczu sytuacji plany zdjęciowe, plany reklam stanęły. Nie wiadomo kiedy możliwy będzie bezpieczny powrót. Marki stanęły przed perspektywą przerwania komunikacji. BrandBuddies oferuje bezpieczną i jakościową produkcję w trybie zdalnym z udziałem twórców.To alternatywa dla planów gwarantującą utrzymanie możliwie wysokiej jakości przy jednoczesnym cięciu kosztów. Treści od twórców to także wyższa wiarygodność.Poza zdjęciami oraz filmami przenosimy także realizację eventów do sieci, wykorzystując twórców oraz natywne formaty takie jak Instagram/ Facebook Live. Do dyspozycji firm pozostaje kilkadziesiąt tysięcy twórców ze społeczności BrandBuddies. Zachęcamy do KONTAKTU

Powered by Froala Editor

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).