This site uses cookies. Find out more I AGREE

Everything you need to know about working for a brand

Seebloggers 2019 blog

BRANDBUDDIES X SEEBLOGGERS

Trwa rejestracja na See Bloggers Łódź 2019 - festiwal dla twórców internetowych. Zapisy potrwają tylko do 1 kwietnia do 23:59. Organizatorzy wybiorą 2500 finalnych uczestników See Bloggers Łódź 2019.


Jak się zarejestrować? To proste:

✅ Wejdźcie na https://www.seebloggers.pl/influencer/#zarejestruj

✅ Z uważnością i kreatywnością wypełnijcie formularz zgłoszeniowy - spokojnie, macie

czas! Lepiej poświęcić na to dłuższą chwilę niż zrobić to byle jak

✅ Wyślijcie formularz i czekajcie na odpowiedzi od organizatorów!

 

Po zakończeniu procesu rejestracyjnego wszystkie zgłoszenia zostaną przejrzane i zweryfikowane, a organizatorzy wybiorą 2500 finalnych uczestników See Bloggers Łódź 2019. Każdy zgłoszony zostanie powiadomiony o decyzji osobną wiadomością e-mail.Udział w wydarzeniu dla zakwalifikowanych uczestników jest bezpłatny.

Pamiętajcie o najważniejszych zasadach:

❗Wystarczy, że jesteście aktywni na chociaż jednym z kanałów social media: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, blog, TikTok, wcale nie musicie działać na wszystkich jednocześnie!

❗Jeśli prowadzicie kanał w kilka osób, każdy musi zarejestrować się OSOBNO, podając własne dane - w szczególności indywidualny adres e-mail, ale nazwę i adres do tego samego, wspólnie prowadzonego kanału.

❗Nie liczy się kolejność zgłoszeń! Brane są pod uwagę w szczególności pomysł na kanał, jego oryginalność, kreatywność prowadzenia oraz przekaz, który z niego wysyłacie.

❗See Bloggers Łódź odbędzie się 7-9 czerwca 2019 roku w EC1 Łódź - Miasto Kultury.

Powodzenia! BranBuddies jest partnerem wydarzenia!