Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ

Wszystko o współpracy marek i liderów opinii.

Forma

7 Buddies, którzy pomogą Wam zadbać o formę

Szukacie motywacji do walki o dobrą kondycję? Nasi Buddies bardzo chętnie Wam w tym pomogę - i to w bardzo różnych dziedzinach!

1. Siosty Bukowskie - bardzo energetyczny duet - Patrycja i Martyna - który zachęca do zdrowego trybu życia. Dziewczyny nie tylko motywują siebie nawzajem, ale przede wszystkim setki tysięcy swoich obserwatorów na Instagramie!

 

bukowskie.jpg

źródło: https://www.instagram.com/siostrybukowskie/

2. Muscle_on - Łukasz, który na swoim Instagramie relacjonuje swoje treningi motywuje również w inny sposób - dzieli się osiągnięciami swoich podopiecznych, które potrafią być spektakularne!

muscleon.jpg

źródło: https://www.instagram.com/muscle_on/

3. Marta Henning - “Codziennie fit” to cała Marta! Na swoich kanałach Marta dzieli się zarówno pomysłami na treningi, fit przepisami jak i również sposobami na codzienną motywację.

codzienniefit.jpg

źródło: https://www.instagram.com/codziennie_fit/

4. Krystian Bartoszczyk - Krystian, który na co dzień pracuje jako pielęgniarz w szpitalu po godzinach oddaje się swojej ogromnej pasji - pole dance! Trzeba przyznać, że pokazywane na Instagramie figury robią ogromne wrażenie!

krystian.jpg

źródło: https://www.instagram.com/poledresser/

5. Zabiegane.com - profil prowadzony przez trzy kobiety - dwie Justyny oraz Edytę - to prawdziwa dawka motywacja i wiedzy na temat biegania! Warto sprawdzić jeśli macie ochotę rozpocząć przygodę z bieganiem

zabeigane.jpg

źródło: https://www.instagram.com/zabiegane_com/

6. Wrestlesleeprepeat - Norbert, zawodnik MMA, na swoim instagramowym profilu dzieli się głównie kulisami treningów i przygotowań do walk. Ten profil to również ogromna dawka wiedzy odnośnie diety przy tak intensywnym trybie życia

wrest.jpg

źródło: https://www.instagram.com/wrestlesleeprepeat/

7. Zabieg_ana - Ania to prawdziwa miłośniczka biegania! Swoimi postępami motywuje followersów do dbania o formę oraz polepszania swoich wyników. Jej udaje się to perfekcyjnie! 

zabiegana.jpg

źródło: https://www.instagram.com/zabieg_ana/

Mamy nadzieję, że ta siódemka pomoże Wam utrzymać jak najlepszą formę! A może ktoś spróbuje czegoś nowego? Jak widzicie pomysłów jest wiele!