Newsy/kejsy

LilyChannel: Myślę, że w obecnej chwili jestem wstanie wiele pokazać i osoby, które wchodzą na kanał mogą się czegoś nauczyć

09.03.2017 Autor: Marika
Udostępnij:
LilyChannel: Myślę, że w obecnej chwili jestem wstanie wiele pokazać i osoby, które wchodzą na kanał mogą się czegoś nauczyć
Lili jest wizażystką, która odkryła swoją pasję tworząc na YouTube.

Jak wyglądał Twój początek w social media? Co zainspirowało Cię do stworzenia kanału na YouTube?

Zaczęło się od tego, że zainteresowałam się kosmetykami i tematem urody, zaczęłam szukać informacji i wpadłam na filmy na YouTube. Były to kiepskiej jakości filmy dziewczyn, które opowiadały o rożnych sprawdzonych produktach. No i to zainspirowało mnie to kontaktu z tymi ludźmi, czyli chciałam stworzyć swój kanał i tam opowiadać o produktach, które u mnie się sprawdziły, pokazywać jak się maluję itd.


Porównując Twoją początkową twórczość z tą obecną - co się zmieniło?

Zmieniło się na pewno bardzo wiele, począwszy od jakości materiałów, produkty jakich używam, czy też zakres wiedzy, którą obecnie dysponuję. W międzyczasie skończyłam szkołę wizażu, obecnie maluję ludzi i rozwijam się w tym temacie.

Ile czasu w swoim codziennym życiu poświęcasz na YouTube?

Niestety za mało, chciałabym poświecić się temu więcej, jednak obecnie studiuję, pracuję i jeszcze prowadzę kanał na YouTube. Niestety kanał na YouTube wymaga wiele pracy i zaangażowania, i niekiedy schodzi na dalszy plan w moim życiu.

Jak myślisz, za co Twoi obserwujący najbardziej cenią Twój kanał?

Myślę, że w obecnej chwili jestem wstanie wiele pokazać i osoby, które wchodzą na kanał mogą się czegoś nauczyć, jeśli nie nauczyć to chociażby zainspirować. Polecam i pokazuję produkty, które sama używam więc mogą także podpatrzeć co u mnie się sprawdza.

Twoja pierwsza współpraca z marką? Jak ją zdobyłaś i na czym polegała?

Oczywiście była to współpraca barterowa, nie pamiętam już konkretnego przykładu, jednak zapewne było to po prostu przekazanie mi kilku produktów w zamian za film na moim kanale. Na pewno sama ją zdobyłam, bo pisałam do sklepów, które po prostu sprzedają produkty, które mnie interesują.

Czy jest jakaś współpraca, którą wspominasz szczególnie miło?

Miła współpraca była podczas nagrań z innym kanałem pewnej marki, przyjechałam do danego miasta i uczestniczyłam w nagraniu filmu, mogłam poznać osoby z którymi zawieram współpracę.

Dziękuję za wywiad!

Powered by Froala Editor

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).